Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit tartok attól amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit tartok attól amikor a párom szórakozni megy. Jogosan vajon?

Figyelt kérdés

Már egy éve vagyunk együtt a párommal. Alapvetően minden rendben,de egyszer volt egy csúnya eset,ami miatt a "félsz" bennem van. Együtt buliztunk,és a szemem láttára részegen egy lányt letaperolt,-amire nem is emlékezett később...A barátai azt mondják,hogy ő nem ilyen, és nem tudják hova tenni,de ne aggódjak.

Ezt megbeszéltük, már nem igen merül fel,de ha egyedül megy el a barátaival,félek kicsit...

Hogyan lehetne ezt elmúlasztani bennem?

Azóta nem adott okot féltékenységre.



2017. máj. 5. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy bízol benne, vagy nem.

Ha bizonyított, akkor simán elengedném, persze azt azért hozzáfűzném, hogy csak mértékkel igyon.

2017. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Én nem tudnám elképzelni, hogy a párom nélkülem járjon szórakozni. Ő ott szeret lenni, ahol én vagyok, és nem igényel külön utakat, ahogy én sem. Persze vannak srác barátai, de azokkal csak összejárás van, közös sport, meg dumálás, csajozás nélkül. Szórakozni együtt járunk.

Nem lennék a helyedben.

2017. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem akarlak elkeseriteni, de ha a jelenletedben ezt csinálja... mit csinálhat, ha nem vagy ott?

Barátai véleménye nem mervado, nyilván védik.

Ettől még, lehet ez a gondolatmenet, amit leirtam, nem igaz!!!!!!!!!

Vedd figyelembe így!

2017. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2-es válaszoló nagyon durva... isten mentsen meg az ilyen unalmas ragacs emberektől.

Kérdező, ha nem bízol benne, akkor az elég komoly probléma (mondjuk adott rá okot, szó se róla), próbáljátok megbeszélni szerintem. A barátai meg tökmindegy mit mondanak, falaznak neki.

2017. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

A gond azzal van, hogy szerinte ez így rendben van.

Nem azt mondom, 1-2 x előfordulhat, hogy az ember nem tartja a mértéket és kicsit jobban berúg, mint tervezte.

Na de hogy rendszeresen addig igya magát, hogy ne tudja mit csinál és ne emlékezzen rá, ez igenis gáz.

Én nem tudnék ilyen emberrel együtt lenni.És nem csak amiatt, mert félnék, hogy megcsal..Ez így nem ok.

Lehet szórakozni, lehet barátokkal lenni, de igenis viselkedjen felnőtt módjára és tartson mértéket..Ha nem megy, akkor erősen elgondolkodnék ezen a kapcsolaton.

2017. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy teljesen fölöslegesen.


Ő ugyanis akkor épp jól érzi magát. Te minek ennéd a kefét?

2017. máj. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!