Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak a baratnotok idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak a baratnotok idegen ferfiakkal levelezget, jatszik?

Figyelt kérdés

A baratnod minden este 1 vagy 2 orat max netezessel tolt este es akkor mas emberekkel fecseg, ferfiaknak uzenget, akikkel egy h.lye netes jatekon jatszik mar evek ota.


Zavarna a dolog? Hogy ezt csinalja? Nem hanyagol el ez mellett, csak mindennap max 2 orat ezzel tolt el es volt, hogy neha egy fiuval kamon beszelt, amit neked nem mondott, csak veletlen hallottad_lattad meg a szobabol,hogy mit csinal. Ez a fiu videojatekokkal szokott jatszani, ert nagyon a gepekhez, informatikat tanul es a baratnodet is erdeklik ezek a dolgok, ezert tobbnyire errol beszelnek.


Ezt onnan tudod,hogy amikor "meglested" a parod akkor is errol beszelt a fiuval, meg gondolom megkerdezted volna, hogy ki az a srac..? Es oszinten elmondta,hogy kicsoda.


Ez mennyire zavarna teged?


Nekem kicsit elegem van ebbol es betelt a pohar. Beszeltem a fejevel es ra szoltam,hogy hagyja abba, nem tetszik,hogy ennyi idegennel "baratkozik" levelezget. Erre nagyon megszeppent es nem gyozott bocsanatot kerni, mar bekonyezett. Nem akartam megbantani, vagy ordibalni vele, nem is tettem, csak kicsit pipa voltam ra. Es az lett a vege,hogy zavarba hoztam. Szerintem megalazva erezte magat, azt mondta nem akart semmit senkitol, o csak azt a par orat ezzel szerette tolteni, de sajnalja es megkerdezte,hogy ezert szakitani akarok most vele? Nagyon megijesztettem es megkellett nyugtatnom, hogy nem, de nem orulok ennek a buta szokasnak. Erre most szegenyem nem mer gepezni, nem hasznalja a netet,ha eppen nem egymason logunk es hagyunk egymasnak szabad teret akkor inkabb filmezik vagy a konyhaban tesz vesz, de latom,hogy szomoru es elrakta az osszes dvd-s jatekot a polcrol, csondesebb is lett. Nem ezt akartam elerni, nem gondoltam volna,hogy ennyire megbantom. Egy csomo baratja,haverja van neki, de azokkal nem talalkozik sokszor, inkabb velem toltene az idejet, de ha megsem akkor utanam a net volt az elso es idegen csavok.. :/


Ti mit tettetek volna a helyemben sracok?


F


2017. máj. 6. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

szerintem te önbizalomhiányos vagy

én régen rengeteget játszottam, rengeteg emberrel megismerkedtem játékokban, neten...

attól, mert valaki a másik nemű még nem kell egyből arra asszociálni, hogy többet is akarnak egymástól...

szerintem ülj le és beszéld meg vele, hogy te nem ezt akartad elérni és mit is szeretnél...

attól, mert te a barátja vagy, még nem kell mindenki mást elvenned tőle...

és nagyon becsüld meg, hogy ilyen lányt találtál aki képes erről a dologról is lemondani érted! inkább tedd boldoggá és ne attól félj, hogy mással beszélget, ha más nem is ez a dolog most elég bizonyíték, hogy téged szeret és veled akar lenni nem?!


24F

2017. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felőlem beszélhetett volna informatikáról/játékról semleges dolgokról akár ellenkező neműekkel is. Nálam csak a flört nem fér bele, meg az, ha egy másik csávónak barát barátként (friend) hivatkozik rám. Ettől eltekintve csinál amit akar.

30/f

2017. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs onbizalom hianyom!

A sport eleg onbizalmat ad es elegedett vagyok magammal. Nekem is vannak barataim, veluk is szoktam lenni, de nem logok a neten es dumaltam lanyokkal...mar regen voltam ugy igazan feltekeny, most igen...az voltam ismet. De nem akartam ennyire megbantani, es nem akarta vele szakitani sem, de o azt hitte es mar majdnem sirni kezdett. Azonnal megnyugtattam, de attol meg lattam rajta,hogy ez most neki nagyon megalazo, vagy nem tudom, mintha tetten ertem volna, buntudata volt vagy bunosnek velte magat. Nagyon sajnalom,hogy ilyen csondes lett es felve nez ram,ha otthon vagyunk, szerintem azt gondolja az is baj,hogy tv-t nez, legalabbis multkor kozolte,hogy kimegy nez valami filmet..mintha az engedelyemre vart volna. Kertem,hogy inkabb jarjon el a baratival valhova, vagy jojjon velem ha megyek valahova, az utobbiban benne is van, szeret velem lenni, de a sajat haverjaival ritkan van, elmondasa szerint azert,mert nincs sok kozos tema..

2017. máj. 6. 10:33
 4/9 A kérdező kommentje:

"Nálam csak a flört nem fér bele, meg az, ha egy másik csávónak barát barátként (friend) hivatkozik rám"


Kettes ezt most nem vagom.

Az elejet igen...ha masik csavonak baratkent hivatkozik ram? Miert mit kene neki mondani?


Amugy erdeklodtem,hogy emlitette a sracoknak akikkel beszelgetett, levelezett azt mondta nem kerultem szoba, mert nem olyan temakat feszegettek.

2017. máj. 6. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha zavar a dolog, akkor gondolom bocsánatot is kérhetsz, ha olyan hangnemet ütöttél meg. Amúgy nem buta szokás, magam is szoktam játszani online, vannak fiúk-lányok vegyesen, beszélgetés van, flört nincs. Tudják, hogy kapcsolatban vagyok, én is tudom róluk kivel mi van. Angolozni tök jó. Lehet tanulni, vagy a beszélt nyelvet szinten tartani. Hiába játékos keretek közt folyik, nem tartom butaságnak.

30/f

2017. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy my love, we r a couple, my boyfriend (szerelmem, egy pár vagyunk, barátom/pasim), ha szóba kerülök és nem úgy beszél más férfiakkal online, mintha szingli volna, én pedig csak egy barát/másik ismerős. Ez egy példa, mert volt ilyen. Csak azt mondtam a csajnak, ha már szóba kerülök ellenkező neművel folytatott beszélgetés során, legyen szíves és vállalja fel a kapcsolatunkat, mert én is ezt teszem és nem szingliskedem online. Elnézést kért, aztán úgy csinálta.

30/f

2017. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsanatot kertem tole,elsosorban azert,mert sikerult ra ijesztene es azt hitte szakitani fogunk. Buntudatom volt, szoval meg az nap beszeltem vele errol, de azota inkabb nem netezik es azt mondta majd talal maganak uj elfoglaltsagot. Ujabban fozocskezik vagy filmet nez. Eleinte nem erdekelt,hogy neten jatszik, de nalam ez a kamos beszelgetos dolog sok volt. Olyan kis vidam volt ahogy azzal a sraccal beszelt..zavart sajnos.


Ja igy mar ertem.

2017. máj. 6. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Lol, van egy hobbija amit szeret csinálni, ami történetesen más embereknek is a hobbija.

Az informatika és a videójátékok nem férfiprivilégium, az egyetlen amit elértél, hogy bűnösnek érzi magát, mert szeret valamit csinálni és úgy érzi ezzel elárult. Nem azért van bűntudata mert bármi rosszat csinált volna, hanem mert te keltesz benne azt.... ez az érzelmi zsarolás, kisajátítás melegágya.

Amit hosszú távon elér ezzel, hogy bekerültök egy bántalmazó-bántalmazott kapcsolatba (más önbizalmának, önrétékelésének a leépítése, a bűntudatkeltés ugyanis ugyanúgy bántalmazás...), vagy szakítototk amikor elege lesz és rájön hogy abszurd hogy egy párkapcsolatban a felek egymást korlátozzák.

2017. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és aztán az mindent elmond, hogy így leírod a bnőd hobbiját, hülyeségnek tartod, ahelyett hogy megpróbálnál bevonódni. Nem gondoltál még arra hogy te is kipróbáld ezeket játékokat? Vagy hogy együtt sportoljatok??

Az én párom teljesen más hobikkal rendelkezik mint én, bennem volt igény arra, hogy megismerjem ezta részét is a személyiségének és hogy jobban megértsem. Ha nem teszem meg ezt az erőfesztést, persze hogy idegesít vagy hidegen hagy...

2017. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!