Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azzal felkelteném a figyelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal felkelteném a figyelmet ha nem foglalkoznák vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, de olyan furcsa.Mikor együtt vagyunk néha nagyon ölelget és szeret, néha meg nem is foglalkozik velem. Írtam neki délben, amire nem válaszolt (látta hogy írtam, plusz likeolgatni pár lány kepet szóval nem mondhatja hogy nem ért rá)

Nem szeretném otthagyni emiatt, inkabb azt szeretném elérni, hogy többet keressen, és hogy első helyre kerüljek nála.

Gondoltam eleinte megkedveltetem magam vele (kedves leszek, aranyos, törődő, kedvében járok) azután hanyagolom.. igy remélhetőleg jobban érdeklem majd. (Ez az ötlet onnan jött hogy múltkor mondtam neki hogy ez a kapcsolat nem épp a legjobb és hagyjuk inkabb, ezután többet törődött velem)

20 évesek vagyunk


2017. máj. 6. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

FoglalkoznNÉK

Persze, ha az éretlen, játszmázós, se vele se nélküle kapcsolatok híve vagy, akkor hajrá. Mondjuk ennek a pasinak nem vagy fontos, az látszik, de a te is lesz.rod, talán minimálisan felkeltheted az érdeklődését rövid időre.

2017. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 20 évesek vagytok? Nekem utoljára alsó tagozatosként volt ilyen "kapcsolatom". :DD
2017. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dübörög az érzelmi hullámvasút és ti lobogó hajjal rajta ültök. Nincs új a nap alatt.
2017. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 évesek, de olyan sztorival jön, mint ami nálunk általánosban ment. :D

Változnak az idők. :D

2017. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akar ő tőled semmit, és nem is tetetsz nagyon semmit ennek érdekében.

Ne foglalkozz vele, szerintem egy hét után se fog keresni.

Sokkot se kap, depis se lesz.

2017. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!