Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Személyesen nagyon jó együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen nagyon jó együtt lenni, de utána mindig visszaesik a lelkesedés a férfi részéről?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal. Távkapcsolatban vagyunk, általában a hétvégéket töltjük együtt. Amikor kettesben vagyunk, nagyon jól érezzük magunkat, nagyon odafigyel rám, ám amikor hétfő reggel elbúcsúzunk, onnantól fokozatosan apadni kezd a lelkesedése és csütörtök környékén már alig van köztünk kommunikáció. Régebben minden este felhívott telefonon, most már csak chaten beszélünk, de az is nagyon kevés és csak hülyéskedik. (Sosem tudom, mivel telnek az estéi, mit csinál hétközben, faggatni meg nem szeretném, mert nem akarom, hogy számonkérésnek vegye.)

Aztán, amikor megbeszéljük, hogy mikor találkozunk legközelebb, megint nagyon lelkes. Nehezen tudom ezt megérteni, mert én folyamatosan vágyom a társaságára.



2017. máj. 6. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ő valószínűleg annyira nem. Ez szerintem már csak érdekkapcsolat. Megszokott, nem akar mást, de már nem is érdekled annyira, hogy keressen.
2017. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, a távkapcsolat nehéz. Nem mindenki viseli jól. És tényleg rohadtul nehéz folyamatosan fenntartani a másik iránti érzelmeket olyan intenzíven, vagy hogy mondjam.


Az én párom pl konkrétan olyan szinten lefoglalja magát, hogy sokszor alig beszélünk, mert ő így tudja elterelni a gondolatait arról, hogy rossz neki nélkülem. Ő így kezeli a távolságot és a kevés együtt töltött időt.

2017. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet így könnyebb neki elviselni a távolságot.

Mondjuk az hogy mivel telik a napja nem faggatás, egy tök alap krédés... nyilván ha azt feltételezed hogy talált már valakit, akkor faggatásnak tűnhet.

2017. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Most képzeld el azt mikor régebben nem volt net, és telefon sem. Hétvégén találkoztak és baromi jól érezték magukat, úgy mint ti mikor találkoztok.

Nem volt ebből probléma hogy jajj nem ír a pasim messengeren...úristen hová tart így a kapcsolat?!


Most őszintén mi a szart írjon?

Panaszkodjon milyen szar a meló? Vagy milyen bunkók a kollégái?


Hjajj... Sajnos túlságosan is sok rossz dolgot hoz magával ez az online világ... :(


Élvezzétek mikor együtt vagytok! Ez a lényeg!

2017. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, régen máshogy volt a kommunikáció, nem volt ennyi lehetőség, de szerintem itt a gond az, hogy megváltozik a viselkedése a férfinek. A távkapcsolatot én azért nem szeretem és nem javaslom senkinek, mert pont ez az, ami nyomasztja az embert, mit csinál éppen, már napok óta nem keres, mi lehet vele, szóval ez őröl. Vagy, ha éppen neked valami olyan problémád van, amit szeretnél vele megosztani, akkor a következő taliig várnod kell, nem mehetsz át hozzá csak egy órára pl.

Úgy gondolom, hogy amikor együtt vagytok és minden oké, akkor nincs nagy gond még, de általában ez csak rosszabbodni szokott, bár ne legyen igazam. Az a baj, hogy ott van, minden oké, hazamegy és napokon át folyamatosan romlik a lelkesedés, akkor vagy lelki problémái vannak, vagy nem tud annyit adni neki ez a kis idő, hogy egy hétig fenntartsa az érzelmeket. Ezt pedig csak több együtt töltött idővel tudod megoldani.

2017. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!