Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyenek a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a férfiak? Valaki volt hasonló helyzetben? Mit tegyek? Igaz?

Figyelt kérdés
Egy idegen nő keresett fel facen hogy a párom többször találkozott vele többször és a mai napig beszélgetnek. Igaz lehet ez???? vagy csak be akarnak kavarni? Átküldött egy facebook beszélgetést is ahol láttam hogy letagadott engem hogy csak barátok vagyunk............ Segítsen valaki?

2017. máj. 6. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha letagadott téged, akkor valószínűleg csal... ha van valós ideje melletted, tehát nem vagytok mindig együtt, esélyes hogy mással van.
2017. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Biztos, hogy megcsal! Szemét disznó, undorító féreg!:)
2017. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem az összes férfi ilyen..

A tiéd nagy valószínűséggel ,igen.

2017. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Az átküldött Facebook beszélgetést úgy igazítja valaki, ahogy akarja, mert direktben nem lehet továbbítani, hanem le kell másolni és a másolatba azt ír amit akar.

Nyilván történt beszélgetés a nővel, de az is lehet, hogy teljesen más témában.

Ennek alapján nem rúgnék fel egy egyébként jól működő kapcsolatot, csak egy kicsit odafigyelnék.

2017. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Reptetném.
2017. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a barátnőmmel megismerkedtem, cseteltünk, és egyszerre egy másik lány rám írt, hogy van-e kedvem ismerkedni. Elhajtottam, de nyomult, végül elég durván rászóltam, hogy jó lenne, ha elhúzna. Másnap kiderült, hogy a barátnőm regisztrált egy másik nickkel, és ő provokált. Nem mondtam neki, de eléggé elgondolkodtam rajta...

Nem lehet, hogy itt is valami hasonló van?

2017. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha képmetszővel küldte el, vagy bármi más olyan programmal, ami a képernyőn található dolgokat jeleníti meg, akkor több, mint hihető.

Ha csak wordben mentette el, az nyilván szerkeszthető, megkérdőjelezném a hitelességét.

Utóbbi esetben azért résen lennék és figyelnék. Mikor még nem tudtam, hogyan lehet képernyőt menteni, akkor volt két pasi is, akik bizony a barátnőjük mellett akartak lefeküdni velem és másokkal. Én csupán azért nem mertem szólni a nőknek, mert attól féltem, engem fognak hazugnak tartani egy wordbe bemásolt szöveg alapján, és azt feltételezik, hogy megszerkesztettem utólag.

2017. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
# 7: egy printscreent is úgy szerkesztgetsz, ahogy akarsz. Legalábbis az, aki egy icipicit is ért hozzá.
2017. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó, egy képet is lehet szerkeszteni utólag. Ezért az sem megbízható.

Szerintem kérdezz rá nála

2017. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
8,9: Persze, lehet szerkesztgetni... De... lehet, h csak én vagyok túl naív, de nekem nem éri meg egy foglalt pasit a csajáról lepattintani, és erre a hülyeségre ennyi időt és energiát fektetni... már csak azért sem, mert ha vele megcsinálja, velem is is meg fogja. Ilyen pasi meg kinek kell???
2017. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!