Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahozni a szikrát a kapcsolatomba?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje együtt vagyok a párommal (közel egy éve). Nagyon szeretem, szexuálisan is hihetetlenül vonzódom hozzá, de mégis valahogy az én részemről kialudt a szikra. Ő a mai napig megbolondul értem, én viszont valahogy nem érzem azt mint az elején. Nagyon nem... viszont szeretem és semmiképpen sem rugnám fel a kapcsolatunkat. Help me pls
2017. máj. 6. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Kisflex+vágókorong.

30/f

2017. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy nálad beválik-e, de az esetemben sikeres volt a módszer. Minden egyes nap írd le egy naplóba, hogy miért is vagy neki hálás, miért szereted, miért nézel fel rá, mit értékelsz benne.

Egy próbát megérne

2017. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csillagszóróval
2017. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt még érteném, ha már nem szeretnéd, vagy szex már csak kényszer. Ő is oda van érted, akkor milyen szikra hiányzik? Fel akarod gyújtani a házat?
2017. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyes válaszolón beszartam-behugyoztam. XD
2017. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es ugy, hogy ő szerelmes, én meg nem. Szeretem, de nem vagyok szerelmes...
2017. máj. 6. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen idősek vagytok?

Ha nem vagy szerelmes, akkor mi az amit értékelsz még a kapcsolatban? Tudatosítsd magadban a pozitív részét.

2017. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ő szerelmes, én meg nem. Szeretem, de nem vagyok szerelmes...


pasi vagy, vagy nő?


1. ha már nem vagy szerelmes belé, közöld vele finoman.


2. akkor nemsokára az jön, hogy te beleszeretsz stikában másba, és vágyódni fogsz más után.


3. mindig inkorrektnek tartottam, ha vki. úgy van együtt a párjával, h. már nem szerelmes, nem boldog vele.

akkor engedd el, hadd találjon vkit, aki tényleg szereti őt.


baromi megalázó lehet neki, h. ő még szerelmes, te már nem.

2017. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor beszéltetek erről a problémáról, akkor mire jutottatok?
2017. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!