Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy nem fog inni, hogy ne veszítse el a bizalmamat, az mennyire valós a nagy átlagban?

Figyelt kérdés
Előbb-utóbb általában lebukik az ilyen? Ti szakítanátok? Ha igen, miért, ha nem, miért? Mi a véleményetek erről?

2017. máj. 6. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve az ilyen párkapcsolatot semmire nem tartanám, ahol a bizalom attól függ, hogy iszik-e az illető, avagy sem.

Felnőtt embereknél egyrészt normális, hogy ha megkívánja, vagy összeül a barátokkal, akkor iszok egy-két pohárral, hacsak nem totàl absztinens.

De felnőtt embereknél az is normális, hogy tud mértéket tartani, és nem vedeli le magát a sárga földig.

Szóval nem, nem normális. Se tőled, hogy ahhoz kötöd a bizalmat, hogy iszik-e, se pedig tőle, hogy az meg sem fordul a fejében, hogy nem a nem ivás a megoldás, hanem a mértékkel ivás, addig a pontig, amíg tud felelősséget vállalni a tetteiért. A büntetőjog sem ad felmentèst az ittas állapotban elkövetett bűncselekmények alól (az egyetlen kivétel az enyhítésre a patológiás részegség, amikor valamilyen élettani körülmény hatására már 1 pohár alkoholtól bekattan az ember, de ez meglehetősen ritka...).

2017. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szóval ha tőlem ilyet kérnél, én szakítanék, igen. Veled.
2017. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megígértem magamnak hogy csak akkor fogok inni ha az asszony megengedi, és mivel nem jött össze jól megszívtam, én betartom az igéreteimet:/
2017. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy tiltani nem fogom, de ő maga döntötte el, hogy nem fog inni már. Teljesen részegre szokta inni magát, saját állítása szerint. Ha ezt nem tudja betartani, akkor mást sem. Volt már rá példa, hogy ígért ez-azt, és nem lett belőle semmi. Mondtam neki, ha én tudom tartani a szavam, mert fontos nekem, akkor ő is tartsa.
2017. máj. 7. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj ilyen "terrorban " voltam masfel evig. A kedves ex ezen volt fennakadva,hogy en iszok. Aztan jott az elszamoltatas,hogy " mit ittal? Mennyit? Mekkora volt a pohar? Ha nem ittad meg mind,akkor mennyit hagytal benne ?"

Remelem te ilyen szintekre nem fogod emelni a dolgot,mert kibirhatatlan.

(Egyebkent figyelembe vettem,hogy o nem birja,ha iszok. Nem is ittam ,csak epphogy

..nem hogy reszegsegig.es osszejarni se surun tudtunk a baratokkal. De mintha a falnak mondtam volna :) )

2017. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aztan vegul en szakitottam. A mai eszemmel,hat elobb kellett volna.
2017. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyannal járj, aki nem iszik. És akkor nem kell félned :)
2017. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!