Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti hogy viselitek/visel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy viselitek/viselnétek a párotoktól ezeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párom állandóan új meló helyet vált,mert elégedetlen az adottal. Mindig a több pénz reményében vált,de semmi pénze nem marad hiába keres többet. Az új helyek miatt én meg idegeskedem,mert folyamatosan azt hallom,hogy mennyi lány van oda érte. Közben magammal elégedetlen vagyok..:(

Ti ezt hogy viselnétek?


28/L


2017. máj. 7. 13:29
 1/8 Interferencia ***** válasza:
48%
"Közben magammal elégedetlen vagyok." és "28/L", esetedben itt van a kutya elásva. A kapcsolatotokat illetően pedig fontos lenne beszélgetni a pénzügyekről: célokról, motivációkról.
2017. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Én már rég kiraktam volna. Egyrészt mert komolytalan, nem tud bánni a pénzzel, és stabil munkahely nélkül se gyerek, se semmi.

Másrészt ne akarjon féltékennyé tenni. Inkább örüljön, hogy bízok benne.

2017. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig többet keres, így ez fantasztikusan hangzik, megy a vágyai után, az önmegvalúsítás felé.


Nem látom, hogy ez hol veszélyezteti a kapcsolatodat. Nem jogos a magaddal való elégedetlenségedet a pasidra vetíteni.

2017. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó értelmezd létszíves! Az a gond vele,hogy hiába vált egy évben 5 helyet...ha többet is keres 20 ezerrel vagy 40 ezerrel,akkor is kerek 0 ft-t tud félre tenni. Nem marad belőle semmi neki.
2017. máj. 7. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi a probléma ezzel. Ülnie kéne rajta?
2017. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen tervezni kellene a jövőt. Félre tenni. Képzeld az embernek lehetnek váratlan kiadásai,amikor sírhatsz,hogy el játszottad kaparosón, elköltötted rágcsára meg cigire. Ott a hitele neki,amit 1 éve nem fizet és most újat kellene felvennie,mert akadt ilyen váratlan kiadása (egészségügyi+temetés),amit nem fog tudni fizetni...Közben akar jogsizni is,amit már lassan 1,5 éve csinál, csak hanyagolja,mert elkölti másra. Nem is tudom lehet-e még azt húzni vagy ilyenkor újra indul a kresz..egyedül addig jutott..pedig most jól keres.
2017. máj. 7. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem nullája marad, hanem mínuszban van. Nagy különbség, de még mindig különállnak a problémáitok.
2017. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

65 %-os neked valami komoly problémád van az agyaddal.

Kérdező, rá ne hallgass! A pasid egy igazi felnőtt teszben ragadt tinédzser. Rá én nem alapoznék a helyedben egy egész életet.

2017. máj. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!