Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha valaki azt írta, hogy ". csak holnap tudok hazajönni" - az azt jelentheti-e, hogy már itthon van (csak ma nem akar talizni) (egyébként azt írta volna, hogy: HAZAMENNI (? )?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
te ismered, ha hajlamos a kamuzásra akkor lehet valami abban amit írtál.
2017. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem lehet.
2017. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos, én magam el tudom képzelni (minden esetre ellenőrizni fogom....van ötletem)
2017. máj. 7. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
És mire mész azzal? Ha bebizonyosodik, hogy hazaért, de fáradt, ezért inkább pihent, akkor mi lesz?
2017. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer indultunk épp nyaralni, de még otthon voltunk és apa azt mondta a telefonba, hogy már nem vagyunk itthon 😄 utána jött rá, hogy azt kellett volna mondani, hogy már nem vagyunk otthon. Szóval lehet.
2017. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na, pl. erre is jó az ellenőrzés.

Az a konkrét helyzet, hogy én inkább arról szeretnék meggyőződni, hogy igazat mond ("még" szerelmes vagyok belé - és ez most egy "folytatjuk, vagy nem" kérdés (helyzet). Én folytatnám ezerrel...

2017. máj. 7. 15:31
 7/11 anonim ***** válasza:

mindenképp ki kell szűrni azt ha valaki már ilyenben is kamuzik, és nincs benne annyi egyenes beszéd, hogy bocs de most nincs kedvem hozzád ez és ez miatt.

persze könnyebb ilyen fake dolgokat kitalálni, de idővel úgyis lebukás lesz a vége.

2017. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek - az is igaz, hogy ez most egy "bonyolult" helyzet - és fontos lenne, hogy tisztán láthassak - a további esélyek latolgatása végett...
2017. máj. 7. 16:01
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére csak nem jó szót használt (vagyis logikus a "hazamenni" - szó lett volna) (onnan nézve).

Tényleg másnap jött...

2017. máj. 9. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Én folytatnám ezerrel... A másik meg kb nullával. Ellenőrzés nem kell működőképes kapcsolatba.
2018. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!