Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Minden válasznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Minden válasznak örülök!

Figyelt kérdés
A párom nagyon sűrűn találkozik a barátaival ( minimum heti négyszer ). Ilyenkor persze alkoholt is iszik ( 1 üveg sör és két deci bor minmum). Sajnos mi most pár hétig keveset tudunk találkozni, heti egyszer-kétszer. Megkértem rá, hogy ha találkozunk akkor legyünk kettesben, mert ő a többi napot úgyis a barátaival tölti, meg volt olyan hogy ketten elindultunk valahová és a megkérdezésem nélkül odahívott egy-két cimborát, mert szerinte ez "alap". Legutóbb azt mondta, hogy nála a kettesben töltött idő pl. a születésnapi vagy valentin napi vacsorát jelenti, egyébként jöjjenek csak a többiek is... És ezek csak a hétköznapok, pénteken általában nagyon berúgik, szombaton egész nap másnapos. Legutóbb azt mondta, hogy férek bele az életvitelébe... Nagyon szeretem, de úgy érzem már nem bírom! Szerintetek én vagyok túl "begyepesedett" vagy az ő felfogása nem normális? Harminckét éves, eddig csak pár hónapos kapcsolatai voltak, azt mondja nem tud szerelmes lenni.
2017. máj. 7. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod önző és már elég öreg ahhoz, hogy így is maradjon. Nem nagyon fog megváltozni...
2017. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy, ő nem. Akinek 32 évesen napi szinten igénye van a piára, a hétvégi berúgásra, de a barátnőjével találkozni elég heti egyszer, és akkor is haver is visz (ez mi már jó ég), na annak nem való párkapcsolat.
2017. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Eggyütt vagytok,és nem szerelmes beléd?

Miért vagy még vele? Oké,gondolom Te szereted..de szerintem ez nem normális.

Menjen haverokkal avval semmi baj nincs,de az hogy soha nem vagytok kettesbe...

2017. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy? Nekem nincsenek barátaim, de ha lennének, és lenne kapcsolatom, nem a barátok lennének fontosak.
2017. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Sztem ez így nem érett viselkedés a korához képest. Úgy viselkedik mint egy egyetemista:D Nekem teljesen mások az igényeim, tehát én nem húznám az időt egy ilyen pasival akivel egyértelműen nem illünk össze. Nem tudom hány éves vagy, mikor akarsz családot stb de én nem hiszem hogy ez a férfi a közeljövőben alkalmas lenne rá. Fura elképzelései vannak a párkapcsolatról, nem véletlen hogy nem volt hosszabb kapcsolata eddig sem. Sztem lépj ki, feleslegesen szenvedsz vele, még az érzelmeiben se biztos. Nem fogod tudni megváltoztatni, nehogy erre tedd fel a fiatalságod!
2017. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én 26 éves vagyok, és Phd megszerzésére készülök , ezért nem nagyon járok bulizni. Úgy voltam vele, hogy persze miattam ne üljön otthon, menjen. De szerintem ez a mindennapos ivás nagyon sok. Szerinte nincs különbség a kettesben és a baráti társaságban töltött idő között. És van egy nagyon nagyon jó lány barátja aki feljárkál a lakására, kocsikáznak stb. Nekem ez is sok. Kértem, hogy változtasson egy kicsit ezen a kapcsolaton, azt mondta, hogy nem fog mert ők mindent megbeszélnek... Sajnos szeretem!
2017. máj. 7. 17:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindezt úgy, hogy én tanulok.. A későbbiekben is valószínűleg annyiból állnának a közös programok, hogy ülök a kocsmában és fogom a kezét? Én ezt nem akarom. Szerintetek sem ez lenne az elvárható viselkedés? Ugye nem én akarok túl sokat?
2017. máj. 7. 17:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Phd-zol és ennyi eszed van? Baxd ki a fenébe, találsz jobbat.
2017. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
magát szereti, nem téged, engedd el a fenébe!
2017. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Wikipédia:

„A rendszeres alkoholfogyasztás önmagában még nem nevezhető alkoholizmusnak. A még biztonságos, elfogadható alkoholfogyasztás legfelső határa férfiaknál 21 egység/hét, nőknél 14 egység/hét (1 egység = 10 ml tiszta alkohol = 1 pohár sör = 1 dl bor = 3 cl tömény) úgy, hogy legalább két teljesen alkoholmentes nap is előfordul.”


Mit vársz egy alkoholistától? Függőségbe menekült már réges rég. Nem érdekled őt!

2017. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!