Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre miért csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre miért csak én kezdeményezek szexet a pasimnál, ő miért nem?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy szereti ha én kezdemenyezek, es hogy ne haragudjak ra, hogy ő ilyen, probal valtoztatni. Igen mar sokszor beszeltunk rola, de nincs valtozas. Pedig azt mondja ugyanugy tetszem es ugyanugy kivan.. Raadasul neki mindig jo, nekem pedig tul keves es rovid egy alkalom. Egy eve vagyunk egyutt, nincs harmadik fél.

2017. máj. 7. 18:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ilyen esetekben a kapcsolatban is a nő hordja a nadrágot. Nálatok nem ez van? Nem érzed, hogy kettőtök közül te vagy a talpraesettebb, határozottabb, rátermettebb? Ha így van, nem frusztrál ez téged?
2017. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Van hogy sokszor enyem az utolso szo, igazabol csak 1-2 esetben zavart. De a szexben nagyon. Nem minden mal akarok en iranyitani, eleg lenne harmad annyiszor.

Latja hogy nekem ez rossz, es sokszor befordul miatta, rossz kedve lesz ha beszelunk rola, de nem valtozik semmi

2017. máj. 7. 18:31
 3/26 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy "Nő létemre". Persze az lenne az ideális, ha kiegyenlített, 50-50 közeli lenne az arány.
2017. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Mivel a fiúk mindig akarják, így jobb ha a nő jön :D
2017. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
Mi a problémád? Akarsz szexelni, akkor jelzed. Akkor kezdjél panaszkodni, ha akarsz szexet, rámászol és elküld.
2017. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ti nem értitek hogy ez nem normális ha csak az egyik fél hajt??

Vagy csak azért izgis mert nő vagyok? Nr legyetek mar ilyenek, ezt egy nő se birja sokaig..

2017. máj. 7. 18:49
 7/26 anonim ***** válasza:
Én sem gondolnám, hogy ez akkora probléma lenne. Nem attól fél, hogy elutasítod? Szégyenlőssebb, mint az átlag?
2017. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Egyszeruen ilyen beallitottsagu, hogy ezt szereti ha en vagyok a fonok. De en szeretnem azert neha a forditott helyzetet.

Nekem ez nagyon kellemetlen, mintha csak en akarnek szexelni, megterhel. Mintha mar nem kivanna, de azt mondja hogy ugyanugy szeret mint eddig.

2017. máj. 7. 19:00
 9/26 A kérdező kommentje:
Nőkent pedig jol esne neha azt erezni hogy igen, nagyon kivan es szexinek lat. Azert Ezert ez minden ember lelkét simogatja :)
2017. máj. 7. 19:00
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha en nem nyulnek hozza, szerintem hetekig nem lenne semmi.
2017. máj. 7. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!