Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok egy ilyen szituációra?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a barátom felajánlkozott egy másik lánynak. Ez 2 és fél éve történt, és állítólag nem történt semmi köztük. A pasim nem tudja még, hogy tudom. Ti mit tennétek?
2017. máj. 7. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti mióta vagytok együtt?

Ha akkor még nem voltatok együtt, kb semmi jogod kiakadni, se semmi.


Ellenkező esetben, szerintem megtörne bennem a bizalom iránta, a szakításon is elgondolkodnék, mert nem csak hogy felajánlotta magát egy másik nőnek míg együtt voltunk, hanem még hazudott is.

2017. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

... vagy a nő hazudott!

(Látott már ilyen csodát a világ!)

2017. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék,hogy miért hazudott és miért csinált ilyet? Persze nem hinném el,hogy nem csalt meg. Lehet ,hogy kidobnám ,mert így nem szeret eléggé...
2017. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt, hogy 3 éve vagyunk együtt.
2017. máj. 7. 20:09
 5/8 A kérdező kommentje:
A nő biztos, hogy nem hazudott, mert láttam a beszélgetést.
2017. máj. 7. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
kivágnám a frászba. amugy megmutatnam neki es mondanam h örüljön h nem köpöm arcon. majd sarkon fordulnek es elmennek
2017. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miert ket es fel ev utan mutatta meg? Amugy nivel szamomra az oszinteseg a minden en rakerdeznek es meghallgatnam az o mondanivalojat is, ha egyebkent az a ket es fel ev jo volt, nem adott okot bizonytalansagra es nem volt mas ilyen en ez alapjan merlegelnek. Majd ird meg, hogy alakult.
2017. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert elszólta magát részegen, és megkértem rá, hogy legalább most legyen korrekt. Valószínűleg sosem derült volna ki. Megkérdeztem a barátomtól, de értelmes választ nem kaptam. Annyit mondott, hogy nem emlékszik már erre, de ha ez így volt az tényleg nagyon gáz, és nem tud jó magyarázattal szolgálni. Akkoriban sok problémája volt, és pont rosszkor jöttem, de nem akart elutasítani. Nem tudom, ez mennyire mentség, viszont azt sem tudom eldönteni, hogy mennyire gáz. Igazából az elején tényleg voltak érdekes dolgai, furán kezelt mindent, de az nagyon régen volt, és azóta teljesen más. Őt ténylegesen megcsalták, és azt nem tudta könnyen feldolgozni, ezt tudom, de ez a megoldás?
2017. máj. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!