Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti képesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti képesek vagytok laza kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nekem most így alakult egy sráccal a kapcsolatom, de nagyon szenvedek.. jó vele, de megőrít a gondolat, hogy másnap meg mással lesz.. ne azt írjátok légyszíves, hogy hagyjam ott, mert tudom hogy ezt kéne tennem, majd valamikor meg is teszem, hanem a lelki részére vagyok kíváncsi, hogy más ezt hogy éli meg..? Csak nekem ennyire rossz ez?
2017. máj. 8. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele ilyen kapcsolatba, pont emiatt. Ha valakivel szexelek, azt szeretem, innentől nekem ez a laza kapcsolat dolog nem működik
2017. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ezaz, énis ugyanígy vagyok vele.. csak belesodródtam..
2017. máj. 8. 18:42
 3/20 anonim ***** válasza:
Volt egy laza kapcsolatom, ami annyit takart, hogy én szerelmes voltam, ő nem. Persze fontos voltam neki, mindig mindenben segített, foglalkozott velem, összebújva aludtunk el, szexeltünk is. Ő korrekt volt, mert már az elején elmondta, hogy ennél többre ne számítsak. Elfogadtam így is, viszont nekem is rossz érzés volt. Folyamatosan flörtölgetett mellettem, bár nem volt mással, de megtette volna ha találkozik olyannal, aki bejön neki. Én azt csináltam, hogy másik városba költöztem és megismerkedtem egy új sráccal, akivel rendesen össze is jöttünk.
2017. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Tudom kéreező, csak nem tetszik a 62, és gyúrok a 60-ra.
2017. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én nem állnék sorba egy pasinál sem. Kitudja holnap hanyadik leszel a sorban.

Vagy milyen fertözéseket szedsz össze...

2017. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A laza kapcsolatoknak pontosan ez a legnagyobb hátulütője, hogy mással is lefekszenek a felek, legalábbis az egyik biztosan.Ebbe tényleg annak érdemes belekezdenie, akinek van gusztusa mások után is dug..ni a szexpartnerével, különben csak kínlódás az egész+fertőzések sorozata.Én ezért sem tudnám vállalni, nemcsak az érzelmek fellépése miatt.Ennyi kockázatot nem ér.A gumi sem véd, ráadásként az ember a szájára tényleg nem húz gumit, így is jó kis betegségeket el lehet kapni...és sokan ebbe is belesza..rnak.Felelőtlenek az emberek és egyre jobban..
2017. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Mindig komoly kapcsolat párti voltam és vagyok is.
2017. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nemcsak felelőtlenek, lassan már olyanok mint az állatok.. mindenki mindenkivel.. undorító.
2017. máj. 8. 19:32
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Mondja ezt egy laza kapcsolatban vergődő nő. :D

30/f

2017. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

másra gondoltam a kérdésedből. neki laza - nekem nem, az egyértelműen nem jó.


volt egy srác, akivel együtt voltunk néhányszor. megmondtam neki, hogy többet szeretnék, ő meg megmondta, hogy nem. egyébként tapintatos, kedves volt. nem találkoztam vele többet.

2017. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!