Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal, hogy kevésbé legyen "szerencsétlen"?

Figyelt kérdés

Előre vetítem hogy szeretem, sose találnék olyat, akivel jobban passzolnék. Érdeklődési körben, intelligenciában, humorban messze ver akárkit, a személ,iségének ez a része nagyon mrgfogott. Óràkig tudok vele olyan dolgokról beszélni, mint senki mással. Emellett rendkívül odaadó, kiváló az ágyban, szóval így nincs benne hiba. Jól is néz ki, az én mércém szerint. Legalábbis amikor először megláttam elegánsan, öltönyben, kifejezetten arra gondoltam hogy egész jó. Magas, sportos is. Kicsit koordinálatlan, de ez inkább aranyos.

De sajnos túl sok időnként. Úgy értem túlzottan szeret, túlzottan oda van értem, azt se tudom miért. Folyton mindent ki akar fizetni, virágot hoz, sütit stb... Igen óriási, hogy elhalmoz minden jóval, de úgy érzem emiatt hogy valahogy tartozom neki. És mondhatok neki bármit, szerinte ez a normàlis és eddig csak bunkókkal volt dolgom. Ami hozzà képest igaz, de eskü nekem erre nincs szükségem. Igazából mindig, mindenütt a legtöbbet akarja adni nekem, az ágyban is pl. Állati élmény vele, már amikor nem kérdezgeti, hogy ugye nem fáj. Én azt akarom engedje el magát, és igen, legyen "bunkóbb". Inkább hülyüljön el velem, időnként túl nyálas számomra. Nemvagyok egy romantikus lélek na. Fiúsabb lány vagyok belsőre.

Az életben is kicsit bizonytalan, nem egy dominàns, hatàrozott férfi benyomàsàt kelti. Nem tud dühös lenni, igazából mondhatok neki bármit. " papucs". Mindig az én vágyam lesi, és nem akarom, de akaratlanul is úgy érzem kihasználom. De nekem nem kell papucs! Kérlek, valaki mondja ez változhat. Fiatalok vagyunk, szeretem őt.


2017. máj. 8. 22:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mindketten, friss kapxsolat, két hónap, de rég ismerem.
2017. máj. 8. 22:17
 2/16 anonim ***** válasza:
Kettőtök közül te vagy a dominánsabb. És nem akarlak elkeseríteni, de két domináns ember egymás mellet nem biztos hogy jó dolog. Azt mondanám, hogy mutasd meg neki azt amit ide leírtál vagy mond el így és beszéljetek. Lehet van amin tud változtatni, de a dominancia inkább jellemből adódik, sokat nem fog változni bár elég fiatalok vagytok. Ha szereted akkor kommunikáljatok többet, kompromisszumokkal meg lehet egy részét oldani.
2017. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ez normális és idővel átalakul a dolog...

A kapcsolatunk elején minden héten, minden találkozáson ajándékot kaptam a páromtól, eszméletlen bizsukat meg kezdőbetűs medálokat meg ilyesmiket... és hát én alapból nem is hordok semmi ékszert, szóval néha picit megbántódott, hogy nem is hordom..

Aztán ez elmúlik lassan, maradnak a nagy gesztusok a szülinapokra, karácsonyra, amikor helye van.

A szex terén mi abban egyeztünk meg, hogy mindig őszintén elmondjuk, ha valami gondunk van. Nyugodtan megmondhatod, hogy engedje el magát. Vagy tarthattok egy olyan estét, ami csak róla szól és arról, hogy ő mit szeret.

Néha én is éreztem azt, hogy egy picit sok, de huszonévesen jöttünk össze, és nem lesz örökre ilyen. Alig várom, hogy sármos 30as legyen meg dögös 40es, határozott 50es. Jó élet lesz. :)

2017. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem fog valtozni. 17 evesen az en elso baratom is ilyen volt. Cuki, cuki, de ha ilyet akarok, akkor inkabb tartok kutyat. Hamar meg fogod unni te is kapcsolatban, pedig en nem voltam soha kifejezetten dominans tipus.
2017. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mintha engem írtál volna le:D


Egyébként nekem te tűnsz kicsit papucsnak. Mármint érzelmi szempontból. Ő meg talán kicsit racionális szempontból, bár dunno, ennyiből kb téged jobban megismertelek, mint őt. Na szóval, szerintem akad egy kicsi abból, hogy nem érzed magad elég értékesnek ahhoz, hogy kényeztessen(ahogy te is írtad, úgy érzed nem érdemled meg), mert ilyen kemény csajszinak neveltek téged, mintha egy srác lennél, gondolom sok volt apuci anyuci elvárása otthon(vagy akár barátok, tanárok vagy mit tudom én kinek az elvárásai), és kevés volt az "ajándék", most meg kb semmi elvárás nincs és sok az "ajándék". És te nem ezt definiáltad egy egészséges kapcsolatnak, mert otthon más volt. Ezért érzed furcsának, és papucsnak azt, hogy szeretnek, mert téged lehet nem szerettek még ennyire(félre ne érts nem látom át az egész helyzetet valszeg kristálytisztán, ha már nyugodni se hagy a srác, meg zaklatóan csinálja, az tényleg sok lehet). Egyébként véletlenül se aggódj emiatt olyan sokáig, mert ha huzamosabb ideig együtt lesztek, akkor nem lesznek ilyen problémák, mert most csak le akar nyűgözni így a kapcsolat elején. Fontos vagy neki, ennyi az egész.

2017. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jól gondolom, hogy az első komoly kapcsolata vagy ?

30/f

2017. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, sőt az előző barátnőjével évekig együtt voltak. Igaz megcsalta a lány meg ilyenek, elhiszem csökkent az önbizalma. Alaptalanul.
2017. máj. 8. 22:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Te milyen vagy az ágyban?
2017. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ha bunkó lenne akkor meg az lenne a baj bäzmeg nektek mindig van valami amin fel kell akadni ez az egy hibája van és? akkor dobd valami szutyokért aki kellőképpen bunkó veled

jaj ne csak virágot ne vegyél nekem

ha úgy érzed tartozol akkor meg térítsd a magad módján főzz valamit vagy mehet egy kis guggoló kozák vagy szappanos csöcsrejsz fäszom tudja legyél kreatív

2017. máj. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Később, meg ha bunkóbb lesz, az lesz a bajod, hogy a barátod már nem úgy beszél veled és nem ad ajándékot, nem szeret már, megcsal??

Komolyan az a bajod, hogy így szeret? Bammeg más a fél karját odaadná egy ilyen fiúért, te meg már most tönkrecseszed? Mert az lesz a vége ennek, sokáig eléfedetlenkedsz, őt is ugyanolyan kőbunkóvá teszed, mint a legtöbb pasi manapság. Király vagy, "csak így tovább!"


Nőként írtam ezt.

2017. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!