Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavarna ez vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna ez vagy én reagálom túl és nem kéne foglalkoznom ezzel? ( többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom elmesélte, hogy én régen a ,,biztos, hogy nem" kategória voltam neki összejövés szempontjából, és amikor valami megfogta bennem és mondta, hogy találkozhatnánk akkor miután hazament lebeszélte magát rólam, mert tudta, hogy az nem csak baráti lenne és azt gondolta: Úristen, ezzel a lánnyal?! Merthogy a józan esze közbeszólt. Engem ez azóta zavar és nem tudok ezen túllépni...

2017. máj. 10. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, h a barátod ezt pozitív irányként gondolta? "Biztos, hogy nem" ergo, h egy ilyen jó csaj biztos, h nem jönne vele össze? Vagy: Úristen, ezzel a lánnyal? ergo: Úristen, ezzel a lánnyal? Túl szép lenne, h igaz legyen...


Vagy ő elmondta, h negatívumként gondolt rád? H be se jöttél neki? Mert ebben nem találok akkor logikát, h elmondott, közben meg mégis tetszettél neki..

2017. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát... ha tényleg nem értetted félre, és nem arról van szó, amit #1 írt, én nem biztos, hogy egy ilyen kapcsolatot akarnék.
2017. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, mondta, hogy negatív volt, pedig jóba voltunk. Azt mondta az esze nem akart csak szívvel érezte. És amikor el kezdett nálam próbálkozni azt se tudatosan csinálta, sőt amikor érezni kezdett valami tudatosan ellen akart állni...
2017. máj. 10. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
És mit mondott, h miért nem akarta visszafojtani? Mi nem tetszett benned? Amúgy én biztosan kiadnám az útját ,mert ezek szerint csak idők kérdése, h felbukkanjon egy olyan aki azonnal bejön neki és akkor lapátra tesz.
2017. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen most a kapcsolatotok? Érzed, hogy szeret és becsül? Ha igen, akkor lehet, hogy csak azt akarta elmesélni, hogy milyen rossz emberismerő volt annak idején.
2017. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt vélek kapcsolatban egy rossz élménye.
2017. máj. 10. 13:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocs a hibás írásért. Volt velem kapcsolatban egy rossz élménye.
2017. máj. 10. 13:26
 8/8 anonim válasza:
Milyen rossz élménye?
2017. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!