Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha úgy érzem, nem biztos hogy ő az igazi (több éves kapcsolat után)?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi okozza a kételyt?
2017. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi változott az évek alatt ami miatt meginogtál?
2017. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van valami konkrét probléma?


Egyébként SZERINTEM teljesen természetes, ha néha meginognak az érzelmeink a másik iránt sok év alatt/után. Elvégre, 7 milliárd emberből nem csak egy passzol hozzánk, és fogsz is még találkozni az életben olyannal, akit vonzónak találsz majd, stb.

De a hűség, és a hosszútávú kapcsolat titka az, hogy te eldöntöd, hogy oké, lehet hogy vannak még hozzám (esetleg jobban) illő férfiak/nők, de én XY-t szeretem, és vele akarom leélni az életem.


Persze ez csak addig működik, míg szereted a másikat, amíg az alapok megvannak. Ha már nem szereted, nem tudsz férfiként/nőként ránézni, akkor ezen még a elhatározás sem segít, akkor csak szenvedés lesz mindkét félnek.

2017. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi lenne?Még mindig szerda.
2017. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

ha már kérdést teszel fel, megerőltetnéd magad annyira, hogy normálisan leírod a problémádat.


nem vagyunk gondolatolvasók, honnan a francból tudjuk ennyi alapján, h. mi a bajod, egyáltalán pasi vagy, vagy nő?

2017. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem lenne semmi. Ha eljutottál arra a szintre, hogy nem ő az akivel le szeretnéd élni az életedet akkor mihamarabb kezdj új életet mielptt még egy gyerek becsúszik.
2017. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam semmi konkrétat, mert semmiféle megoldást és magyarázatot a kapcsolatomra nem vártam. (Csak általános választ vártam)


Egyébként a kifejtésem is egyszerű. A kapcsolat alatt születtek ellentétek, és egymással meg nem értések, feszült viták, és problémák. Megismertük egymást annyira, hogy tudjuk, nem vagyunk egyformák és másak az értékeink. Ettől függetlenül a szeretet nem múlt el.

Felmerültek gondoltaim, hogy mi van ha ez nem jó, és folytatható e egy egész életen át. Így felmerült a kérdés hogy mi van ha nem ő az igazi, és feltettem a kérdést, normális-e.

2017. máj. 11. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azért nem írtam semmi konkrétat, mert semmiféle megoldást és magyarázatot a kapcsolatomra nem vártam. (Csak általános választ vártam)"

Ez esetben ma már csütörtök van.

2017. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!