Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a pasitokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a pasitokról ezek után?

Figyelt kérdés
A gépében kerestem képeket amiket készítettünk. Kattintgattam és beléptem egy régi mappájába ahol egy szórakozóhelyen a volt bnője fenekét széthúzta. A csajon miniszoknya volt. Szóval mindent lehetett látni ott lent. A párom fejeket vágott ehhez. Nagyon sok ilyen kép kèszült akkor. Van ahol így paskolta a csaj fenekét stb... nekem nagyon kiábrándító volt ezeket látni. Velem nem így viselkedik de elgondolkodtató milyen ember lehetett korabban.
2017. máj. 10. 21:24
1 2
 1/18 Sunshinedoll ***** válasza:
21%
Régi kép, nem? Mit hittél, hogy a pasid előtted egy csaj fenekét se paskolta?
2017. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Ennél nagyobb gond ne legyen
2017. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Es ki keszitette roluk ezeket a kepeket?
2017. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyílvánosan mások előtt egy diszkóban ez normális??? Felhúzni a szoknyáját úgy hogy a csajt kutyapózva fordította a kanapén? Életemben nem láttam ilyet szórakozóhelyen.
2017. máj. 10. 21:29
 5/18 A kérdező kommentje:
Ott volt ket haverja és ket másik nő. Na inkább nem is írom le ők hogyan pózóltak...
2017. máj. 10. 21:29
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Erre elég nehéz mit mondani. A volt csaja is jó nagy r1ngyó lehetett, a pasid meg, hát "tiszteli" ő is a nőket fogalmazzunk úgy.
2017. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%

Aki keres, az talál. Ha nem akarsz találni, hát ne keress. Ha veled normális, akkor sok tennivalód nincs a dologgal. És igen. Általában kiül az arcunkra, ha van lehetőségünk széthúzni, fejmagasságba kerülni, fényképeszkedni vagy bármimódon interakcióba kerülni egy muffal. Ez senki ellen nem szól, nem sértésnek szánjuk.

30/f

2017. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

be voltak b..szva, ennyi, jól szórakoztak


fel kéne már ésszel érni:

1. nem azzal kéne foglalkozni, ami a múltban történt, hanem a jelennel kéne foglalkozni

2. most uram bocsá, találsz a pasidról egy képet, ahol tök részeg volt, szerintem azt se tudta, hogy mit csinál, és még ezen vagy kiakadva

3. sok minden történik szórakozóhelyeken, olyan is, amiről te nem is álmodnál

4. az ember képes a változásra, gondolom most újat mondtam neked


egyébként semmit se gondolnék, max annyit, hogy tök részeg volt, ennyi

2017. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Hetente fel fogod tenni ugyanezt a kérdést?

Jelentve

2017. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Milyen minden héten? Te beteg vagy!
2017. máj. 10. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!