Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves barátom egy kamaszl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves barátom egy kamaszlánnyal füvezett, én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Mindketten alkalmi füvezők (pár havonta egyszer), én még sosem szívtam, és nem is szeretnék. Viszont barátomat hívta ez a 14 éves lány, hogy füvezzenek közösen, és barátom "jó heccnek" gondolta, és el is ment vele. A lány felnéz rá, ezért szerintem a barátomnak nemet kellett volna mondania, és inkább valamilyen alternatív programot kellett volna javasolnia, és a helyzetben felnőttként viselkednie. Tudom, hogy nem kavarnak a hátam mögött. Féltékeny típus vagyok alapból, de ebben a helyzetben tényleg nem ezzel van a problémám.
2017. máj. 10. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem te vagy az anyja a csajnak. Ha jól értem az a bajod, hogy 14 éves a lány.

Én egyszer együtt füveztem egy 13 éves lánnyal és az anyjával.

2017. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
1# Buszke lehetsz magadra.
2017. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Pár havonta egyszer.Hahaha :D
2017. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Igen te reagálod túl. Oda megy és azzal találkozik akivel akar. Nem vagy a párod anyja, se nem vagytok összenőve.

És mi van akkor ha nekik füvezés a program? Tudsz ellene tenni bámit is? Csakis ezért találkoztak.


És nem mellékesen grat hogy ilyen pasival jársz.


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.

2017. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltékenységből, de engem kiakasztana.


Akkor is, ha a tini lány és akkor is, ha fiú.


Gondolom nem rokonok. Aki jó 10 évvel a korosztálya alá lő haverkodásban, az vagy apáskodni akar, vagy fiatalodni.


Ha apáskodni akarna, terelgetné a kiscsajt a jó irányba, nem szívna vele. Ha fiatalodna, akkor komoly gondja van, mert egyenrangúként kezel egy 14 évest.


Ne mondja nekem senki, hogy személyiségileg egy 14 éves egy átlag 25 éves szintjén áll.

2017. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagáltad túl.

Én annak sem igazán örülnék, hogyha füvezne a párom.

Nem vagyok szent,én is próbáltam, de nem férne bele, hogy rendszeresen csinálja.

Ez meg, hogy a lánykával is elment és benne volt sem igazán pozitív dolog.Ha ne adj isten gyereketek lesz később, akkor őt is bíztatni fogja erre és még segíteni is fog anyagot adni neki?:D

De nem igazán tudok érdemben válaszolni, nekem nem lenne a párom a füvezései miatt.

2017. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak abba gondolj bele, hogy milyen apja lesz majd a gyerekednek, és mi arra a garancia, hogy később nem hagyja abba? A gyerek a szülőtől meríti a jót és rosszat is, hát, nem lennék a helyedben, amikor anyaként 1+n gyerekkel küzdesz majd pont emiatt...

Ha ilyen komolytalan az illető, jobb mielőbb otthagyni.

2017. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!