Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a párom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a párom így meghízott amióta együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Még mindketten elég fiatalok vagyunk, én 22 ő 28 és 3 éve vagyunk együtt. Amikor megismertem olyan vékony volt, izmos, kockás hasa volt nagyon jól nézett ki. Az utóbbi 1 évben kezdett nagyon "kikerekedni" eleinte poénkodtam vele, hogy te kis disznó meg macim meg ilyenek de mostmár nem tetszik. Ráadásul már nem is edz szinte semmilyen testmozgást nem végez. Szerintem kb 25 kilóval több mint mikor megismertem. Olyan furcsa de már mondhatjuk rá, hogy dagi pedig egy gramm zsír nem volt rajta! Igaz, hogy már-már mániákusan dolgozik és sok idejét elveszi és már elég jól is megy nekünk de mint a filmekbe az újgazdagok ő is állandóan eszik mindent amit megkíván és ez ráadásul nagyon egészségtelen is.

Már vagy 1000x mondtam neki, hogy ez így nem jó és milyen igénytelen és nem néz már ki jól de csak megsértődik rajta és veszekszik velem, hogy ha így nem szeretem akkor nem is szeretem igazán (???) és el lehet menni, jöjjek össze az első pasassal aki szembejön egy konditerembe ha ezt akarom, neki nincs ideje blablabla... Látom rajta, hogy igazából őt is zavarja és amúgy is nagyon hiú ember szóval ezért ilyen frusztrált. De azt mondja, hogy diétázott már eleget.

Rá kellene hagynom? Így is tetszik de nem annyira. Egyszerűen nem férfias már, az arca is tök kikerekedett nem áll jól neki pedig annyira helyes arca volt. Már az is jó lenne ha rá tudnám venni, hogy sportoljon megint és valami mértéket tartson a zabálásba mert erre nincs jobb szó.

Szerintetek velem van a baj? Jogos hogy cseszegetem miatta? Ez nyilván nem használ de nem tudom mi mással tudnám rávenni. Járt már valaki hasonló cipőben?


2017. máj. 11. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Na ezért sem kell barátnő... mennyire a hülye kinézetért szeretted te is, nem önmagáért. Mert izmos volt, jól nézett ki. Bla-Bla...
2017. máj. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Álszent vagy, egyes. Ne add be nekem, hogy együtt maradnál valakivel, akire többé fel sem áll a farkad, mert topmodellből kövér disznó lett egy év alatt.


Kérdező, a barátod szépen elhanyagolta magát... nem kötelező vele maradnod, de ő azt tesz a testével, amit akar. Ha lesz arja, hogy neked így nem tetszik, akkor nem is szeret téged igazán. Elkényelmesedett a kapcsolatotokban.

2017. máj. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Amikor a párom beszólogatott a súlyom miatt, csak azért zabáltam a csokis tekercset meg a fehér kenyeret. Nagyon durván sérül az önbecsülés és az önbizalom, ha ilyeneket mondasz a párodnak. Ne csináld. Csináld inkább azt, hogy szervezz szabadidőtökre valami mozgásos programot, hátha visszajön a kedve.
2017. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
A nincs ideje nagyon kifogás, másnak is van, 10-12 órás munka mellet is, gyerek mellet is. Futni el lehet menni hajnalban , munka előtt is, vagy késő este is. Már csak ha 20 percet futna, az is valami lenne. Azt bezzeg elvárja, hogy ugyanúgy kívánd az ágyba mi, Ugyanúgy kezdeményezd a szexet?
2017. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen jogos a felháborodásod...én azt gondolom, hogyha összejövök egy vékony csajjal, és tudatom vele, hogy nem szeretem a ducikat, és ennek ellenére jól meghízik, akkor jön a sárga lap, ha akkor sem változtat, jön a piros.
2017. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is tönkre ment emiatt a kapcsolatom. Exem hízékony volt, de mindig járt kondiba, sportos, jó állóképességű férfi volt. Aztán éjszakánként kezdett dolgozni, és egy év alatt teljesen bepunnyadt. Egy napot nem volt hajlandó kondiba menni, de a súlya zavarta.

A szex pocsék lett, mindent nekem kellett csinálni, mert ő 3 perc után kifulladt. Aztán már nem kívánta a szexet sem, ha meg volt, öt perc alatt elment és akkor jött a nekem is ugyanannyi időm volt... Sokat próbáltam vele erről beszélni, mert tényleg szerettem. Aztán betegesen elkezdett féltékenykedni is, mert én attól még formában maradtam.

Később szakítottunk, egy évi vergődés után, rá egy hétre összejött egy lánnyal, akivel időközben megcsalt már egy ideje.

Az egész egy elcseszett dolog. Egyként nálunk is 3 év után történt ez. A negyedik év időpazarlás volt részemről.


Esetleg azt tudom javasolni, hogy járjatok együtt kondizni. Ha nem is rögtön olyan lesz, mint az elején, legalább heti egyszer mozogjon. Esetleg még az ultimátum, ha ennyire nem működik együtt.

2017. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy inkább programokat kellene szerveznetek együtt?

Olyanra gondolok itt, hogy KÖZÖSEN elmentek kondizni, futni, vagy akár csak túrázni, mert hidd el, még az is segít fitten tartani az embert. Tudod, nyár következik most. :)


Nem tudom, hogy te sportolsz-e valamit, vagy mennyit diétázol, de ha te sem erőlteted meg jobban magad, mint a párod, akkor tőle sem várhatod el. Lehet, hogy te szerencsésebb alkat vagy, míg neki 3-4x annyi munkájába telik, hogy fitt maradjon. Ne cseszegesd, hanem mutass példát, és vond be a mozgásba.


Nem tudom, ki főz egyébként, vagy rendelitek a kaját. Az is sokat segítene, ha egészséges étel lenne otthon, esetleg dobozolva neki munkába zöldségek, rizs és a csirkemell.


21/L

2017. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Mentsd el a kérdésedet és a válaszokat és mikor benne leszel egy házasságban, gyereknevelés, háztartás és munka mellett nem fogod kívánni a sexet, rajtad lesz 10-20 plusz kiló, és a párod nem akar hozzád nyúlni, na akkor olvasd el a kérdésedet és a válaszokat.
2017. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
A beszólogatással biztos nem fogsz elérni semmit, max még jobban magába fordul és önbizalomhiányosabb lesz. Rángasd el futni, kirándulni, túrázni, vagy együtt iratkozzatok be edzőterembe.
2017. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a párod életrevaló, és nayon kéne tiszteld hogy minden kó amyagi körülményt megteremt neked. Neki meg kicsit oda kene figyelnie, hogy a kapcsolatotok nem egy iskolai teszt, ahol a teljesítmény 50 százalékosan is sikeres. Szorgos dolgos ügyes de hanyag az élet ilyen területén. Szerintem ne hagyd el egy kockás hasért, viszont mikor felrónád neki, hogy igénytelen, gondolj arra hogy más kockahasú lusta buta ember, és máris kedvesebben és megértőbben fogsz hozzáállni.
2017. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!