Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Az egyik legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Az egyik legjobb barátom menyasszonya rám mászott! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
10 éve ismerem és talán a legközelibb barátom, igaz hogy az utóbbi két évben kicsit eltávolodtunk de attól még fontos nekem. Idén januárban mutatta be a barátnőjét, nagyon szép csaj. Azóta többet is találkoztunk, 2-3 hetente hétvégén biztos összefutunk. Nemrég megkérte a kezét (szerintem túl hamar de ebbe mostmár 1000%ig biztos vagyok) a csaj igent mondott. Amúgy huszonévesek vagyunk. Már az elején is furán nézett rám a csaj de mondom áhhh a legtöbb nőnek bejövök általában és amúgy is a barátommal van szóval nem foglalkoztam vele. Viszont amikor legutóbb találkoztunk rám mászott. Szó szerint nincs rá jobb szó. Picit ittas volt ez igaz, az ölembe ült, simogatott és meg akart csókolni, benyúlt a pólóm alá. Persze nem engedtem neki, el is jöttem egyből nagyon kiakadtam. Tényleg megvisel. Fogalmam sincs mit csináljak, itt én csak rosszul járhatok. Nem akarok ekkora csalódást okozni neki, lehet el sem hinné vagy lehet engem hibáztatna mert tudja, hogy szeretem szédíteni a lányokat. De ebben az esetben semmi rosszat nem tettem. Ti mit csinálnátok a helyemben? Ha nem szólok neki akkor egy ilyen csajjal házasodna össze... Ez kb a legrosszabb nem? Mit csináljak?
2017. máj. 11. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha lesz bizonyítékod (pl ír is neked ilyeamit), akkor mindenképp mutasd neki meg. Sajnos addig úgyis a szerelmének fog hinni és a barátságotok menne tönkre. De amint lesz valami a kezedben, szerintem mindenképp szólj neki, hiszen egy olyan nőt készül elvenni, aki meg fogja csalni
2017. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En elmondanam neki ugy ahogy leirtad. Hogy fontos baratod, nem csinaltal semmit es hogy picit ittasan elkalandozott a csaj keze. Ennyi. Innentol a te lelkiismereted tiszta
2017. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.: azért azt hagyta a kérdező, hogy az ölébe üljön
2017. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mond el neki mindenképp, de csak finoman. Mondjuk: figyelj haver el szeretnek mondani valamit és szeretném ha végig hallgatnád és nem megbántani akarlak csak szeretném, hogy tudd stb..még mielőtt a csaj kezdene el kamuzni

Az már biztos, hogy igazi barátra lelt benned, de ha nem értékeli és hisz a nőjének akkor talán nem is kár, hogy megy a levesbe.

2017. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem is vészes szitu, mert a legjobb barátod, tehát nyugodtan megbeszélheted vele. Igaz barátok közt nincs tabutéma szerintem.

Nekem ennél sokkal cinkebb szitum volt egyszer, a főnököm felesége mászott rám :DD

2017. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk már azt sem kellett volna hagyni, hogy az öledbe üljön, elég gáz az is. Ne mondd el, mert Te jössz ki rosszul. Esetleg ha ír a csaj Neked valami félreérthetetlent, azt majd mutasd meg neki, mert ez a csaj tuti nem lesz hűséges hozzá vágysí már most sem az, csak átvágja a haverodat.
2017. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!