Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más az alvási ciklusunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más az alvási ciklusunk és emiatt a barátnőm baszogat állandóan, miközben én tolerálom az övét. Meddig tűrjem és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Ha másnap nem kell menni sehová, akkor én magamtól olyan éjfél-1 körül fekszem le és úgy reggel 7-8 körül kelek magamtól. (Kb 7 óra alvásra van szükségem) Ez igaz a hétvégére is, stb, mindig szinte. Szilveszterkor hajnal 3-kor feküdtem le, de akkor is felébredtem reggel 8-kor teljesen magamtól és nem mosott szarként, hanem rendesen. Világosban eléggé szeretek ébren lenni egyszerűen. (De a sötét sem zavar.) Nyaranta még korábban kelek sokszor.

Barátnőm fent van hajnal 2-3-ig és simán alszik az ágyban 10-11-ig, fetreng az ágyban délig.


A baj az, hogy én tolerálom ezt neki, ő pedig nem ezt nekem:

-Reggel ha együtt alszunk, akkor csendesen kisunnyogok a szobából telefonnal, sokszor könyvvel is. A konyhában reggelizek, fürdök egy nagyot, takarítok, pakolok, olvasok, ba szogatom a telefonom, beszélek másokkal, stb.

-Este nem az van, hogy engem hagyni aludni éjfél körül (úgy, hogy ő akár olvas, telefonozik, bármi mást csinál csak a lényeg hogy csendben és magában), hanem akkor akar beszélgetni, mondja hogy ne aludjak, foglalkozzak vele, sőt, rúgdos, lökdös. (Ezt hogy most leírtam nagyon fel is húzott. Képzeld hogy valaki ezt csinálja veled amit te aludnál). Úgy, hogy előtte akár az egész napot is amúgy együtt töltöttük. Sajnos azért írtam a kérdést, mert mostanában eszembe jutott, hogy egyszer megüssem, ha folytatja ezt tovább és megijedtem ettől a gondolattól.


Még nem élünk együtt (és hetente kb 2x alszunk együtt), de ha ezt nem lehet megoldani, akkor inkább szakítok, mert így semmi értelme hosszú távra bármit tervezni, ha egy ilyen alap dologban nem toleráns. (Beszélgetünk eleget, törődünk egymással eleget. Hetente simán van két nap, amit teljesen együtt töltünk)

25/F, 23/N


2017. máj. 11. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki vagy, de zseniális, hogy mennyi időt ölsz bele a korábbi kérdések kifigurázásába :D
2017. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérhetném az eredeti kérdés linkjét ha replika? :D A szitu ismerős egyébként csak nálam anyázott is a pitsa aztán azt hitte egy bocsival minden el van intézve :D
2017. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hasonló a helyzet a barátnőméknél is. sőt szinte ugyanez. de ott a fiú tűri, és ők együtt is élnek. ott a fiút nem zavarja...én csodálkozom is ezen. a barátnődnek nem kell dolgoznia menni, vagy suliba? csak hogy eddig fetrenghet az ágyban?
2017. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küld el kapálni 12 órában, oszt majd megtanulja!! Viccet félre téve, csináld vele ugyan ezt! (Hisztizni fog) de akkor elmondhatod neki hogy te ezt naponta éled át miatta. Hátha felfogja. Ha azt mondja erre hogy "ez nem ugyan az" akkor vágd rá hogy de igen! És állj egy kicsit a sarkadra, szigorítsd be. Ha meg telozni meg ilyeneket akarna este akkor küld ki a szobából.
2017. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Dudg meg alaposan, mielőtt lefekszel, majd attól kifárad és békénhagy.
2017. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2-6.

Igazatok van. Most kicsit belegondolva így pö csnek és lúzernek is érzem magam, hogy eddig nem álltam ki magamért.


Első körben kipróbálom, neki milyen érzés ha mindig felébreszteném őt reggel 8 óra körül mindenféle idiótaságra hivatkozva, ahogy ő is csinálja, hogy nem hagy aludni este órákig.


De még jobb inkább egyszerűen csak a szakítás, az elküldése a fenébe. Ha ekkor sem ismer magára, akkor tényleg az lesz a legjobb ha elválunk egymástól. Így nem tudnék élni

2017. máj. 11. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok,ne érts félre,én szerettem a csajt és most is szeretem annak ellenére,h mekkora tapló tudott lenni.Nem tudtam mit kezdeni a helyzettel mert úgy üvöltött már kellemetlenül éreztem magam,csoda a szomszédok sosem kopogtattak át,gondolom már megszokták az előző kapcsolatából.Volt,h reggel keltem és lehordott mert zörögtem kicsit miközben adtam a papagájnak vizet :D Én is így voltam mint te,amikor elérte azt a pontot közel álltam hozzá,hogy felképeljem akkor léptem a csába.Lehet ugyan az a csaj és te vagy az új áldozat? :D Részvétem :D
2017. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggel keltsd föl hogy "Na akkor beszélgetünk?" NE HAGYD VISSZA ALUDNI!!
2017. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na összeverekedtetek már? :D
2017. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!