Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki tud tanacsot adni segithet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tud tanacsot adni segithetne (? ) Többi lent

Figyelt kérdés

Lasan 3 éve van baratom

Sokszor veszekedtunk mar de ki is bekultunk

Most is ossze vesztunk de olyan dolgon amiben nem en voltam a hibas hanem ő (mondott egy csaladtagomra egy rossz szot es lecsesztem hogy miert kellett es megharagudott hogy minek parancsolgatok neki mikozben szerintem ez nem parancsolgatas)

De viszont most kizar az eletebol hallani sem akar rolam

En nagyon szeretem de biztos vagyok benne hogy o is

Mit tehetnék? Várni rettento nehez irni nem akarok neki mert csak roszabb lesz nagyon makacs amit a fejebe vesz az ugy van nala

De en meg szenvedek

Mar vagy 4 napja nem kerestem de o sem engem de tudom h hianyzom neki vagy valami mert nezegeti a facebookom engem nem zavar mert tudom h valahogy kicsit is erdeklem még de nekem igy nagyon nehez :( valaki valami tanacsal johetne h mit tehetnek


Fiuk tanacsat is varom feltetlen :(



2017. máj. 11. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Olyan rövid az élet? Minek kell veszekedni? Csak elmarjátok egymás mellöl magatokat. Nem lehet normálisan élni?

Amúgy nem akarlak megbántani, de ilyen ember kell neked valóban, aki a családod szidja?

Hidd el, ha ezt elkezdte, akkor fogja csinálni később is.

Akár a leendő gyerekeiteket is szidni fogja, hogy mennyire semmire kellőek. Szerintem hagyd, akár 3 év akár nem.

Azt meg hogy nézegeti az adatlapod, honnan tudod? Likolgat? Mert nem jelzi a face, ha valaki lesi a faced.

2017. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Viccbol teszi a beszolast de mast mar zavar

Onnan tudom hogy akivel beszelgetek annak szolt a baratom h minek beszelget velem hagyjon o is a fenebe

2017. máj. 11. 15:59
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát én is ilyen voltam. Nem akartam, hogy barátai legyenek exemnek. De csak azért, mert tudtam, hogy mindenki más jobb tőlem. (Önbecsülésem mindig is nulla volt és tudtam, hogy mással jobban érezné magát, mint velem)..

Amúgy sokáig nem voltak neki barátai, egyáltalán.

Igazából nem érdekelt volna, csak tudtam, hogy flörtölget velük.

Hidd el, ha ennyire tiltani fog, mint én is a lányt, megfogod unni és ott fogod hagyni.

2017. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom megunni hidd el :/ en tenyleg nagyon szeretem en az a fajta vagyok hogy ha szeretek valakit akkor mas nincs helyette ő nekem az első es fajna ha massal lenne :(
2017. máj. 11. 16:13
 5/18 A kérdező kommentje:
Olyan tanacsok kellenenek hogy hogyan bekuljek ki vele :(
2017. máj. 11. 16:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne, akkor igazán megkeresett volna 4 nap alatt.. nem gondolod? Én ki nem bírnám, hogy ne keressem a másikat egyáltalán, hogy ne halljam a hangját, hogy ne érinthessem. Nagyon komoly szerelem lehet.
2017. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Amikor utoljára vesztünk össze 2 hét után mentem könyörögni utána is haragudott még egy darabig :( aztán rendbe jött minden
2017. máj. 11. 16:30
 8/18 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért zárt ki az életéből mert te rászóltál hogy ne mondjon ilyet arról a rokonodról? Biztos hogy azt akarod ő legyen életed párja? Szerelem ide vagy oda, néha nem árt a józan észt bekapcsolni... Nekem ez nagyon abszurd indok a szakításra. Vagy esetleg volt igazság abban amit mondott?


Meg ha ez így van ahogy írod, akkor neki kell(ene) bocsánatot kérnie, nem neked.

Minden esetre ha Ennyire nem bírod akkor annyit talán írhatsz, hogy ezt szeretnéd megbeszélni vele. Mégiscsak több évről van szó, ne így legyen már vége...

És ha találkoztok akkor tényleg beszéljétek ezt meg higgadtan.

2017. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak téged megbántani, de az az ember gyerekesen viselkedik. Neked kellett visszakönyörögnöd magad; ha te nem keresed meg, akkor ő sem keres meg..

Hol a francba szeret ő téged? Hülyét csinál belőled kislány.

Értem én, hogy első szerelem neked, de nem mindig az első a megfelelő. Egyébként nagyon tisztelem és becsülöm benned, hogy te másabb vagy a mai nőkhöz képest, akár mennyire legyen szar, te kitartanál.. de hidd el, nem ő a megfelelő partner az életedben.

Mondom én, gyerek mellett összevesznétek, ott maradnál hetekig a gyerekkel egyedül? Gondolkodj már logikusan.

2017. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mit irhatnék neki? Mar en sem tudom :( tudom azt mondjatok hogy hagyjam de szerintem egy utolso eselyt adnék a kapcsolatunknak de nem is tudom hogy hogyan alljak neki egyaltalan beszelni vele :(
2017. máj. 11. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!