Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl leszek ezen valaha?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki osztana és megkővezne,leszögezném hogy álmomban sem gondoltam hogy ilyen helyzetbe kerülök!

Kérek mindenkit hogy eszerint ítélkezzen.

A sztori igencsak bonyolult dióhéjban annyi,hogy idilli házasság 3 gyönyörü gyermek,fiatalok vagyunk minden happy majd belép egy harmadik a férjem megcsal,összeomlok szó szerint,hónapokig tartó vívódás.De nem sikerül feldolgoznom a történteket,bosszút akarok,de én képtelen vagyok hazudni neki.

Nem tudtam megcsalni,a kapcsolatunk nagyon a végét járta vagyis úgy gondoltam,közben fent maradtam a társkeresőn,és hónapokkal később valami affér után újra felléptem,megismerkedtem egy fiúval,bár terveim szerint vele csaltam volna meg a férjem de nem tudtam megtenni.

Beszélgettünk,beszélgettünk,megszerettem.

Külön váltunk a volt férjemmel,a sráccal jól alakult a kapcsolat bár távkapcsolat,ezt az elejétôl fogva nehezen viseltem.

Aztán jöttek a gondok az exférjem olykor illetve sokszor összezavart érzelmileg,meg is inogtam neki amit én marha őszintén elmondtam az új srácnak,persze nem túl jol reagálta le

De utána megint azt éreztem ô kell,és ez így ment hónapokig.

Nem tudtam dönteni egyik sem kell és mégis mindakettő,az exférjem teper hogy visszakapjon de sajbos a bizalmam 0 felé.

Most végre döntést hoztam egyik sem kell,de már most úgy érzem hogy nem birom az új párom nélkül.

Ki lehet ezt bírni?

Át fogom ezt vészelni egyedül?



#Szakítás(ok)
2017. máj. 11. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Most akkor lényegében mindkettő kell, de közben egyik sem?

Először döntsd el mit szeretnél!

2017. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Távkapcsolat,már eleve nagyon nehéz! Plussz van még 3gyermeked egy férfitól akit ha meglàtsz meginogsz szerinted a "barátod" így nem inog meg?
2017. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pont ez az,hogy nem tudom.

Úgy gondolom ha kell az új,nem tud meginogtatni az exférjem,és ha az exférjem olyan jó nem kellene az új.

2017. máj. 11. 16:42
 4/8 A kérdező kommentje:

Tévedés.

Nem ha meglátom,ez mondjuk decemberben volt hogy testi kapcsolat lett.

Azóta ilyen nem történt,az is bánt hogy ez egy éves az új kapcsolat,szorgalmazom az együttélést de kihátrál.

2017. máj. 11. 16:44
 5/8 anonim válasza:

És az exférjed tudja hogy van valaki màs az életetben? Mert lehet akkor békén hagyja

Ja és az a másik tudja hogy 3gyermeked van? Hiddel a testi kapcsolathoz két ember kell szóval te is ugyanúgy akartad.

2017. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Légy mind a kettővel!
2017. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen túl leszel, szerintem jó, hogy leültél magaddal és megpróbáltad túl tenni magad az egészen. Az én véleményem szerint akkor hallgass magadra és próbálj meg erős lenni és kibírni egyedül egy kicsit, hogy mindenen túl tehesd magad.
2017. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tud mindkettô mindent,az új tudja hogy vannak gyermekeim be is mutattam őket neki,az exférjem tud az újról.

Kizárt dolog hogy kettővel legyek,ebben a képtelen helyzetben is kismilliószor eszembe jutott,hogy tudnak mások szeretőt tartani,nekem ez nem menne!

2017. máj. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!