Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én komplikálom túl a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én komplikálom túl a dolgot? Inkább némának és vaknak kellene lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmet olyan szinten hülyének nézik illetve kihasználják otthon, hogy az valami embertelen. Olyanok történnek mint például, hogy beteg volt és alig tudott enni. Mondta az édes anyjának, hogy hozzon már neki a boltból egy joghurtot, mivel nagyon megkívánta és nem evet semmit még az nap. Az édesanya válasza pedig ez volt: Nem vagy te terhes, ne kívánd a dolgokat! Pedig a barátnőm mindent megcsinál otthon amit mondanak neki, valakinek kell valami rögtön szalad a boltba megvenni stb. De a fiú tesója is ugyan ilyen. Párom mindent megcsinál neki süt, főz amit megíván ott segít neki rajta ahol kell. Múltkor a számítógépükön nem volt word, amivel írja a siploma munkáját. A tesója otthon volt és nem volt hajlandó segíteni neki abban, hogy megoldják a problémát. De ha arra kerül a sor akkor, nekem mindent tud mondani, meg hogy neki ez az mennyire rosszul esett. Engem ez feldühít hogy csak velem ilyen "megmondó ember" családjával szemben pedig nem. Többször mondom neki, hogy jó asszony hát szólj már neki mert ez már x-y eset nagyon durva és átlépnek egy határt. De természetesen ő semmit nem tesz. Maradjak ki az egészből és ne szóljak semmi? De hát a párom és szeretem!
2017. máj. 11. 20:14
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
100%
Kihasználni és vkibe lábat törölni csak úgy lehet ha hagyja
2017. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha neki ez megfelel, nem kifogásolja, akkor ne lázítsd a családja ellen, mert visszafelé is elsülhet!

Majd ha téged akarnak kihasználni, akkor elmondhatod a magadét.

2017. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most is rám förmedt illetve megharagudott, mert nem hívtam fel és nem nem volt kitűnő boldog hangulatom!
2017. máj. 11. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!