Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan nővel lenni akire az anyja befolyása nagy illetve túlságosan is toleráns az anyjával szemben?

Figyelt kérdés
Barátnőmből és az egész pereputtyából kezd nagyon elegem lenni. Olyan mértékben, hogy párommal már beszélgetni sincs kedvem. Anyja folyton aljaskodik velem, illetve kitalál rám hazugságokat. Ha nem elég ez akkor a barátnőm hív fel sírva, hogy milyen szörnyű az ő otthoni helyzete, illetve menyire rossz neki otthon. Amikor meg mondom, hogy jó lenne ha tenné ellene még rám-förmed: te ezt direkt csinálod? Ha meg nem mondok neki semmit akkor meg az van, hogy engem nem is érdekel mi van vele. De amúgy csak nekem tudja megmondani a véleményét meg bennem keresni a hibákat.

#dvdd
2017. máj. 12. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Aki nem képes "elszakadni" a gyökerektől akkor, amikor már mással él, ott előbb-utóbb problémák lesznek ebből, ami megölheti a kapcsolatot.
2017. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az a legbosszantóbb, hogy csak nekem tudja a véleményét megmondani meg "arcoskodni" Anyjának, apjának és tesójának viszont nem
2017. máj. 12. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem erőltetném. Ez egy gyerekes csaj.
2017. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!