Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudom azt, hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom azt, hogy valóban megbánta, amit tett vagy?

Figyelt kérdés

Újra akarja kezdeni velem az exem 4 év után. Csak számomra az jön le, hogy azért "kellek" neki, mert épp eddig senki sem jött neki úgy össze. honnan tudhatom azt, hogy valóban én kellek neki vagy azt, hogy csak egy lyuknak kellek?


N


2017. máj. 12. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ugrasz vele egyből be az ágyba, hanem egy darabig csak randizgattok. Ott már látni fogod, hogy mit akar, és hogy fog-e köztetek egy működni.
2017. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a kérdés, hogy te valóban ezt szeretnéd-e? Nem árt elgondolkodni rajta, hogy miért lett vége. Ráadásul a négy év nagyon hosszú idő, furcsa hogy ennyi idő kellett hozzá, hogy rájöjjön, nem tud nélküled élni.
2017. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
4 év alatt gondolom kiismerted a jellemét. A mondataiból, testbeszédéből ki kell tudnod szűrni. Érezni fogod, csak ne gondolkodj. Hallgass a belső hangra. Különben semmilyen biztosítékod nincs arra nézve, hogy bármit is megbánt. Kutyából nem lesz szalonna! Ha neki 4 év kellett ahhoz, hogy átgondolja a dolgokat és addig meg sem próbált visszaszerezni akkor én azt mondanám, hogy nem egy lángoló szerelemmel közelít feléd. Akkor meg minek rápocsékolni további 4 évet nem igaz?! A második nekifutás többnyire folytatás szokott lenni. Nincs már tiszta lap, nincs udvarlás, semmi ami szerelemre emlékeztetne. Az én véleményem az, hogy nem lyuknak kellesz neki, csupán egy pihenő időszakra van szüksége, amikor van valakije és mégse kell érte teperni. Nem kell ide-oda vinnie, meglepnie, a kedvedben járnia. Munka nélkül akar kapcsolatot amíg nem talál valaki "érdekesebbet". Tudom, hogy ez borasztó kegyetlenül hangzik. Semmiképp nem megbántani akarlak, de sajnos valószínleg ez van a háttérben. Ha jót akarsz magadnak ne foglalkozz vele.
2017. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!