Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasolnatok?

Figyelt kérdés

Januar ota tavkapcsolatban vagyok eddig minden passzolt de most elkezdet furcsan viselkedni ezalatt azt ertem hogy nem telefonaltunk vagy irtunk 2-3 napon at inkabb elment bulizni vagy a haverjaival programokat csinalt...es tegnap mikor beszeltünk feljöt valahogy ez a tema es azt mondta nem tudja hogy ez müködni fog e igy tovabb es hogy ö ezt ki birja e!

Na most en ugy gondolom ha tenyleg szeret ne ahogy mondja nem lennenek ilyen gondolatai ugyanis nekem meg nem fordult a fejemben ilyesmi, de javitsatok ki ha nincs igazam...Meg azt mondta hogy ö nem biztos hogy anyi szeretetett tud adni amenyire nekem szuksegem lenne! Es hogy inkabb most legyen vege minthogy kesöbb amikor mindkettönknek jobban faj mivel minden egyes talalkozasnal nehezebb!

Nem tudom mit tegyek vagy hogy mit gondoljak eröl, most par nap idöt kert hogy gondolkodhason!

Ti mit gondoltok eröl?


Legyszi csak normalis valaszokat!

A helyesirasi hibakert meg elöre is elnezest nem magyarorszagon elek!



2017. máj. 12. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsatok. Tudom, fáj, de ha ennyire megingott, az rosszat jelent.lehet, ideig-óráig helyre lehet tenni a kapcsolatot, de egyre nagyobb kilengései lesznek a barátodnak és a végén tényleg sokkal nehezebb lesz szakítani, mint most. Kirartást!
2017. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nalam is hasonlo volt a helyzet. Nekem o volt a mindenem, de neki en csak egy kapcsolat voltam a sok kozul. Poroghetsz sokaig, harcolhatsz a kapcsolatert, visszaszerezheted ideig-oraig, de a vegeredmeny ugyis ugyanaz lesz. Aki igazan szeret, az nem enged el. Aki el tud engedni, az nem szeretett igazan. En annyira nem akartam elhinni, hogy vagy 1 evig harcoltam, hogy megmentsem a kapcsolatunkat, mert vegig azt hajtogatta, hogy nagyon szeret, csak szerinte ez nekem nem eleg... Aztan a vegen kiderult, hogy soha sem volt belem szerelmes, csak nagyon szeretett, es legyezgette a hiusagat, hogy ennyire szereti valaki ot.

Amikor szerelmes tavkapcsolatban eltem, evente 9 honapig nem lattuk egymast, es fel se merult bennunk az, hogy kibirjuk-e, annyira termeszetes volt, hogy igen. Hosszu evekig is.

Szerintem hagyd menni, kar visszatartani az ilyet, elobb-utobb ugyis kilep.

Kitartast neked!

2017. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszotokat! 🙂
2017. máj. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!