Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem volt bunkósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt bunkóság a párom részéről vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Alberletben elek a városban ahol a baratom lakik, hetvegere haza szoktam járni, mert a szüleim nem élnek annyira messze. Általában hétköznap talalkozunk. A hétvégén volt a születésnapja, ezért megbeszeltuk hogy maradok es majd együtt ünneplünk. A szulinapján azonban kitalálta, hogy nincs kedve menni sehova, egy barátja megis el rángatta egy buliba, ami a városon kívül volt. Engem nem hívott oda, ezért egesz nap az üres lakásban ültem, ahelyett hogy hazamentem volna. (Egy esteert pedig mar nem erte volna meg hazamenni). A buli egyébként egy házibuli volt, ahol o sem ismert senkit es mivel messzebb volt nem hívott. Egy kicsit rosszul esik, miatta maradtam itt es meg csak el sem hív. Aztán persze mondtam neki, hogy maradjon ott nyugodtan, nem kell hozzam visszajönnie keso éjszaka.

Jogosan esik rosszul vagy tulreagalom? Sajnos hajlamos vagyok tul reagálni dolgokat :D

25/L



2017. máj. 14. 11:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve meg a kérdésem, hogy megemlitsem e neki, hogy ez azert nem volt szep dolog, vagy varjak amíg elmulik magamban ez a rossz erzes, hisz csak tulreagalom?
2017. máj. 14. 11:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de szarba sem néz. Valószínűleg dugó pajtás vagy.
2017. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mar több mint fel éve vagyunk együtt, ezért nem is ertem.
2017. máj. 14. 12:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem ritka bunkóság volt a barátod rèszéről, hogy nem hívott. Pláne úgy, hogy tudja, csak miatta maradtál fenn. Ha én lettem volna ebben a helyzetben a barátod helyében, én szóltam volna a havernak, hogy ok de vagy viszem a barátnőmet, vagy én sem megyek.


A helyedben pedig nem vártam volna, hogy észreveszi magát a srác, hanem leültem volna vele beszélni. Aztán a további reakciótól függően megláttam volna, hogy mi lesz.


Ha erre a válasza az, hogy de most mit hisztizel, akkor elgomdolkodnék a kapcsolatunk komolyságán.


Ha viszont látod, hogy szimplán csak nem vette észre magát, akkor valószínű legközelebb nem lesz ezzel gond, ugyanis el fogja magát szégyellni.


Néma gyereknek viszont az anyja sem érti a szavát, ha valami nem tetszik, szólj...

2017. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi sem értjük.
2017. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy óriási bunkó vagy nem szeret. Harmadik lehetőség nincs.
2017. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két opció van: vagy éretlen és észre sem veszi mit csinàl, vagy akarattal bunkó! De bunkóság volt! Eleve azt kellett volna mondja: figyelj xy barátom, a barátnőm itthon van értem, bulizzunk máskor vagymásik : figyelj xy, hozom a barátnőm is! Ennyi. Jóérzés. Beszéld meg vele hogy lásd éretlen vagy bunkó
2017. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a valaszokat, jöhetnek meg.

Megfogom neki mondani, ma ugyis talalkozunk. Az a baj, hogy engem barati társaságban sosem visz, pedig azt is tudja, hogy ebben a városban kevés baratom van es nem tudok rögtön felhívni valakit ha o lemondja.

2017. máj. 14. 12:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ha szülinapom leginkább a párommal szeretném ünnepleni.Ha mègis haverok hivnak valahova egyèrtelmű,hogy a párom is jönne velem.Nem is értem.


Főleg ha az miattam maradt velem.

Beszéltél már vele erről? Mit mondott?

2017. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bunkó. Neki akartál kedveskedni, ő meg direkt máshova megy.
2017. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!