Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelt kérdés

Keresztülsétáltunk egy parkon az egyik este a barátnőmmel ahol az egyik padnál lévő fiatalokból álló ittas társaság amint elhaladtunk előttük kézen fogva, beszóltak nekünk. Először a barátnőmnek üvöltöttek oda, hogy jó a segge, aztán durvábbakat is mondtak, amiket inkább nem írok le. Ő nem reagált rá semmit de én se. Aztán megpróbált az egyikük leköpni minket és megkérdezte tőlem: na mi van csíra tetszik? Nem akartam konfliktust, úgy tettem mint aki nem figyel és továbbmentünk szerencsére nem követtek.

Hazaérve a barátnőm kiakadt, hogy lehettem ennyire betojva pár szerencsétlentől és miért hagytam szó nélkül, amikor őt alázták szóban. Hiába magyaráztam neki, hogy ha visszaszólok, akkor olaj a tűzre és megtámadnak engem és akár őt is, verekedni pedig nem tudok, de nem érdekelte. Nem is aludt nálam aznap este elment inkább.


2017. máj. 14. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos jogos, akkor mit csináltál volna ha letapizzák melletted, úgy csinálsz mintha nem vennéd észre?
2017. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Igaza van te nem férfi vagy hanem egy gyáva nyuszi. Nem érezte biztonságban magát melletted!
2017. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
A nőknek jobbak a kommunikációs képességeik, a férfiak meg általában erősebbek. Akkor miért nem a csaj szól vissza?
2017. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem viszont nem jogos.

Addig míg fizikálisan nem történik semmi addig nem is kell az ilyen görényekkel foglalkozni. Főleg ha még többen is vannak.

Az hogy csendben maradtál, azzal tettél jót.


Erőszak csak erőszakot szül.

2017. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos a kiakadasa. Mindketten rosszul jartatok volna, ha többen ratok támadnak.

Értelmes ember nem ugrik részegek beszolasara.

2017. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát amúgy ez nehéz mert senkinek sem kell be mutatni a fiatalokat.

Van aki beszologat van aki köpköd de van aki képes késsel

is neked menni ha olyat mondasz vagy csinalsz.. esetleg ra nézel.

Az a baj hogy ha szólsz az se jo mer igen, ki tudja mikor mennek nektek de van mikor az ember semmit se szól a barátom szerint mer akkor látják hogy beszari az illető főleg rászállnak. Én ha megyek bulizni a barátommal mindig annyit mondok neki ha belénk kötnek inkabb menjünk el

onnan de persze o jon azzal hogy nem

hagyja annyiba..szóval

nem tudni melyik a jo tett ilyenkor, en azt mondom

pár ilyen neveletlen kis kakaházi miatt nem

érdemes veszekedni :D

2017. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Jól tetted. Ittas társaság, ki tudja mi lett volna a vége.
2017. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
7%
A kérdező lehet vasággyal 20 kiló gondolom azért lapított. Néha nem értem a nőket, hogy miért jönnek össze olyan srácokkal akiken csak csont és bőr van. Ezeket a srácokat mint a kérdező egy fitt csaj is elverné simán.
2017. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
6os vagyok furán irtam le szóval a barátom szerint az se jo ha az ember csendbe marad mer főleg rá szállnak mer hogy besz@rinak nézik.
2017. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem jogos, én nem járnék ilyen elkényeztetett nővel.
2017. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!