Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye még helyre lehet hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye még helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én, és a párom is egyetemisták vagyunk, azonban elég távol egymástól. Én Budapesten, ő pedig Szegeden. 10 hónapja vagyunk együtt, már a legelején is távkapcsolat volt. Nagyon jól kijövünk egymással, soha nem volt probléma a távolságból. Hétvégente tudunk találkozni általában péntektől vasárnapig, de volt már többször, hogy nem találkoztunk 1-2 hétre. Most azonban a vizsgaidőszak miatt az a helyzet állt be, hogy április elején láttam utoljára, ami alapjáraton megvisel, bár skypeon szoktunk beszélni ha tudunk, csak általában sz*r a vonal. :D Szóval marad a facebook. De egyre inkább azt érem, hogy eltávolodunk egymástól, és nem tudom mit tegyek. Mondtam ezt neki, és sajnos ő is ezt látja. De nagyon szeretjük egymást, és remélem, hogy csak ez az egy hónap küldte így padlóra a kapcsolatunkat, de félek.


2017. máj. 14. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy eros kapcsolatot egy honap tavollet nehogy mar tonkretegyen. Koztunk ennel vagy 20-szor nagyobb a tavolsag, volt hogy 7-8 hetig nem lattuk egymast, de soha fel sem merult ilyesmi. Kommunikalni kell, tervezgetni a kozos programokat, szexchat es tarsai is jatszhatnak, es nem lesz problema. Meg hat nem a lovaskocsik koraban elunk, Bp.-Szeged tav par ora alatt lekuzdheto, es siman egyutt tudtok tolteni egy-ket napot.
2017. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonon beszéljetek többet meg talán te is le mehetnél hozzá, biztos nagyon örülne. :)
2017. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ápoltátok megfelelően a kapcsolatot, ha egy hónap nem tali után már ez az elhidegülés áll fennt mind a kettőtöknél.

Van akik fél évig nem taliznak pl munka miatt mégis kibírja a kapcsolatuk.

2017. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!