Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan határolódjak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZsaaZsaa kérdése:

Hogyan határolódjak el a férfi nemtől?

Figyelt kérdés

AZ az igazság, hogy most kezd bennem kikristályosodni, hogy valószínűleg nem érdemlem meg azt az igazi nagy szerelmet, amire vágyom. Nem akarok tovább szenvedni a plátói, reménytelen szerelmektől, ki akarom magamból ölni a férfiak iránti vonzódás, érzelmi kötődés képességét. Nem, nem vagyok gyerek, rég felnőtt vagyok. Nem irigylem senki boldogságát, örülök neki, de fáj, hogy mindenki boldog vagy már legalább megtapasztalhatta, milyen boldognak lenni, nekem meg eddig volt 2 db 2 hónapos sz.r kapcsolatom, amikbe azért mentem bele, mert reméltem, hátha szeret majd engem is valaki, de nem. Mit tehetnék?


Nem szeretnék ismerkedni, köszönöm!


N


2017. máj. 15. 01:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Ennél jobban még hogyan lehet elhatárolódni :D


Ők a balsarokban, te a jobban.

2017. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
94%

Sehogyan nem tudod magadból kiölni, max öngyilkossággal, de azt meg nem tanácsolom neked, mert nevetséges menekülés a kihívások elöl.

Miért nem akarsz ismerkedni? Minden embernek meg van a párja valahol, ha képes hinni benne. Mindenki tudna magának találni, csak könnyebb hisztizni, hogy ez nem így van.

Hány éves vagy? Van aki 30 felett találja meg az igazi boldogságot.

Az, hogy ne tetszenek a férfiak, akkor punnyadj be a házadba és ne mozdulj ki az utcára, ne nézegesd a facebook és egyéb oldalakat és nem fognak hiányozni az életedből.

De addig míg élünk és lélegzünk, addig mindig is vágyni fogunk a másik nemre. És buta vagy, hogy nem akarsz ismerkedni...

2017. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Szia, ismerkedünk?
2017. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Eddig nyitott voltam, de senki nem gondolta velem igazán komolyan, mindenki csak szexelni akart. Kivéve ez az utolsó srác, akivel 2 hónapot együtt voltunk, de mérhetetlenül féltékeny volt, még a családtagjaimra is, és megmérgezte a mindennapjaim. Nem vagyok egy könnyűvérű típus, nem adom magam könnyen, butának sem gondolnám magam, és egyébként érdekes, de nagyon sok férfi barátom van, jól megértem magam velük, szeretem a humorukat, ők is az enyémet. Szóval nem tudom, mi a probléma. :( Régen elég romantikus beállítottságú voltam, hittem a szerelemben és a csodákban, ma már ott tartok, hogy nagyjából semmiben sem :(
2017. máj. 15. 01:13
 5/47 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egyszerű: minden férfire barátként tekintesz.

Nem kell tőlük teljesen elszeparálódni, de el lehet zárkózni a közeledésük elől.


És persze nem árt ha van egy nemesebb, erősebb célod, ami felé haladhatsz, ami leköti a figyelmed és energiád.

2017. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ennyire el vagy kenődve?Nem szabad...tudom sablonosnak tűnik, de hidd el csak most rossz.5 év múlva lehet eszedbe se jut, hogy most ide írtál egy ilyen kérdést.Lehet már rég férjnél leszel, gyerekek stb..nem tudhatod.
2017. máj. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%

Újonnan elmondom, mint többnyire mindenkinek:

Minden pasi akar szexelni, de nem minden, hogy milyen formában!

Van, aki ismerkedik veled, próbál megkapni!

De van olyan aki szeretne megismerni, szeretne veled lenni, és kapcsolaton belül idővel szexelni veled.

Nincs olyan kategória a férfiak körében, ahol nem akarnak szexelni veled.

2017. máj. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nem azzal van baj, hogy szexelni akar, hanem csak azt, és ennyi.


25 vagyok, és tudom, hogy nem vagyok elkésve semmiről, nem is ez a gondom. Nem akarok egyből házasodni, gyereket szülni, életem végéig tartó szerelmet találni. Persze nyilván a hosszútávú célok ezek, de minden ismerősömnek volt már normális, hosszabb kapcsolata, legalább tudják, hogy milyen egy jó kapcsolatban létezni, milyen szeretve lenni, tapasztaltak már sokat, nekem meg fogalmam nincs, hogy milyen az, mikor egy férfi igazán szeret. Egyáltalán tudna-e engem egy férfi igazán szeretni? Már lassan ezt sem hiszem.

2017. máj. 15. 01:21
 9/47 anonim ***** válasza:
Nézd nem ismerlek, de nem lehet, hogy nagyon nagyok az elvárásaid?
2017. máj. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Még randira sem hívnak :D


Egyébként nem gondolnám, hogy nagyok az elvárásaim: egy intelligens, őszinte, hűséges, támogató, jó humorú, extrovertált férfit szeretnék. Külső elvárásom csak annyi, hogy legyen igényes, remélem, ez nem olyan égbekiáltó dolog. Cserébe ugyanezeket tudnám adni.

2017. máj. 15. 01:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!