Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz velünk? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velünk? Miért nem akar szeretkezni velem? 27h kismami

Figyelt kérdés
27hetes kismama vagyok, akartuk a babát de azóta eléggé megváltozotta párom. Bármikor szeretnék össze bújni vele kb 2hetente ő kifogásokat keres hogy éppen miért ne. Tegnap este is bevágtam a durcit. Játszott a telefonján és elkezdtem simogatni oda lent és szájjal szerettem volna folytatni, illetve csak őt. Nem akartam szeretkezni mivel én sem voltam toppon. De Vissza utasított. Én nem tudom miért és hogyan lehetne hogy a kapcsolatunk működjön és ne romoljon. Ebben kérném a segítségeteket. Hozzátenném hogy a 27 hét alatt 6-7alkalommal voltunk együtt. Én igényelném és nem vagyok prűd de ha annyira félt akkor mondhatná hogy "segítsek rajta" de nem ő még azt sem.
2017. máj. 15. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ülj le vele és beszéld meg őszintén. Ez így nagyon nincsen rendben. Muszáj erről beszélnetek, ha nem akarod, hogy elhidegüljetek. Ne veszekedj, meg kiabálj, hanem nyugodtan kérdezz rá, hogy mi a gond?
2017. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Sok ferfi nem tud terhes novel szerelmeskedni felnek ott a gyerek es a szereto anya lett.
2017. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon bunkónak fogok tűnni, de nem lehetséges, hogy a pocakod zavarja?

Nem úgy zavarja, hanem nem tud a szexre koncentrálni a hasad látványa miatt, ahol a gyermeke növekszik ? Ez csak feltevés.

Erőt, egészséget kívánok :)

2017. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy a pocak zavarja vagy sem de pl a terhesség elején látványos pocak sem volt akkor is kifogásolt.

Sajnos vele ezt nem lehet megbeszélni én úgy érzem. Hiába próbálnék leülni megnyugtatna de addig tartana amíg újra nem akarnék együtt lennni vele. Ez nincs rendben akárhogy nézem és ha megszületik a gyermekünk akkor csak rosszabb lesz amit már szóvá is tettem hiszen egy szobában leszünk a picivel és akkor meg azt kifogásolja!

2017. máj. 15. 08:38
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ne engedj neki, próbálj finoman kérdezősködni hogy miért van ez. Aztán közösen oldjátok meg a dolgot. Ha nem működik együtt eljátszhatod hogy mondjuk visszamész a szüleidhez.
2017. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
4.: de miért vállaltál olyan emberrel hyereket, akivel egy ilyen problémát nem lehet megbeszélni?
2017. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elég nagy baj, ha ezt se lehet megbeszélni, a gyerek miatta sokkal több megbeszélni valótok lesz, mint valaha volt... szerintem ezzel indíts!
2017. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

#6-os! Remelem, nem komoly a kerdesed, m ha az, akkor az IQ-val baj van. Gondolod, h a ferfiak tisztaban vannak ezzel, h kivanni fogjak-e a not terhesen? Nagyon sokan bele sem gondolnak es ez igy van rendjen. Emberi kapcsolatban vannak, nem pedig vmi munkaterv alapjan dolgoznak.

Sajnos van ilyen, h a ferfit zavarja a pocak, vagy feltik a gyereket, es egyszeruen nem megy nekik a szex a terhesseg alatt. Szerintem mindenkepp probalj meg beszelni vele, h mondja el, mi a gond, m ez igy egyikotoknek sem jo helyzet.

2017. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Csak gondolom, de a 6-os arra célzott, ha a párja ennyire nem képes a normális kommunikációra, akkor előtte se biztos, hogy képes volt.
2017. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Biztos, hogy szeret téged ez az ember? Magasról tesz az igényeidre, vágyaidra, és még csak normális kommunikációra sem méltat. Egyáltalán nem normális, hogy hetekig nincs intimitás egy pár között. Még a behatolást ki lehet magyarázni, hogy nem akarja, de az orális szexet nem. Esélyes, hogy valami nem tetszik a férjednek a kapcsolatban. Pl.megkérdezted már, hogy érzi magát kispapaként? Ő tud beszélni neked a kételyeiről, félelmeiről? Tudod, hogy mennyire nyomasztja a rá váró felelősség? Ő lesz a családfenntartó. Ha ez nyomasztja (márpedig a legtöbb férfit nyomasztja), bizony ki tudja csinálni a libidót. Mikor volt a férjed kezében utoljára kisbaba? Nem aggódik, mit fog vele csinálni, ha majd vég nélkül bömböl? Beszéltetek a szülésről? Ő hogyan képzeli? Egyeznek az elképzeléseitek? (Apás vagy nem apás szülés). A családjában volt tragédiával végződő szülés? Mennyire tudod őt bevonni a készülődésbe? Megkérdezed az ő véleményét is babakocsiról, hordozásról, szoptatásról, alvásról, pelenkázásról? Próbálj vele beszélgetni, de ne a szex témával nyúzd, mert jó eséllyel nem az a probléma gyökere.
2017. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!