Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha váltig állítja, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha váltig állítja, hogy nincs semmi gond, akkor tényleg lehet, hogy nincs?

Figyelt kérdés

A párommal mindent őszintén meg szoktunk beszélni (exek, kinek mi tetszik, szexuális vágyak, családi dolgok stb.), tehát sosincs olyan probléma, amit elhallgatnánk a másik elől.

Viszont csak heti egy szex van, mert nem tudunk sokat találkozni, illetve megoldani (én tanulok még, ő most kezdett csak dolgozni, ráadásul 1,5 órára lakunk egymástól és nincs kocsink).

Nekem ez a szex nagyon kevés, néha emiatt azt érzem, hogy nem vagyok neki elég jó :(

Megcsalni biztosan nem csal meg, látom, hogy szeret, semmit sem takargat előlem, beszélgettünk a megcsalásról és nem olyan az értékrendje, hogy egy ilyen után tükörbe tudna nézni stb.

Amikor megkérdeztem tőle, hogy mondja el, mi a gond, miért ilyen kevés a szex, hogy mit tehetnék, hogy jobban akarja, váltig állítja, hogy neki tökéletes velem és hogy azért érzem így, mert eltérőek az igényeink. Tényleg lehet olyan, hogy valaki csak ilyen kevésszer kívánja?

Az igaz, hogy amikor meg szexelünk az nagyon jó és látom, mennyire élvezi ő is, szokott is kezdeményezni, tehát ő is akarja olyankor, dícsér stb. de mégis magambam keresem a hibát, amiért nincs többször szex :(


2017. máj. 15. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen. Én is érzem, hogy kevés valamiért, pedig régebben nem így volt, és akárhányszor beszélnék róla, leráz azzal, hogy semmi baj.

Próbálj kicsit többet adni neki, kicsit újítani, ha utána se lesz több, akkor tényleg csak annyi a baj, hogy neki elég ennyi

2017. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik,attól hogy nem kivánja sokszor a szexet attól még szeret.De azért az is fontos a kapcsolatba.
2017. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.: de nálunk régebben sem volt ennél sokkal több. Mindig nyitott vagyok mindenféle újra, veszek csinos fehérneműket is, de sosem nézi meg, egyből leveszi, azt mondja, ha kíván, akkor nem kell neki a mindenféle fehérnemű, mert anélkül akar. Persze mióta szóvá tettem, hogy meg sem nézi, mi van rajtam, megnézi, de látom, hogy csak le akarja venni azonnal
2017. máj. 15. 08:25
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem is ezzel van a gond, hogy nem nézi meg a fehérneműt, hanem hogy nem értem, hogy lehet, hogy kevesebbszer akarja a szexet, mint én...azt hittem, a férfiak minden nap és folyton csak szexelnének
2017. máj. 15. 08:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A ferfiak sem gepek. Ti pedig alig tudtok talalkozni, mikor szexelnetek tobbet?
2017. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején is ilyen kevés volt? Mert ez tényleg nem sok. Én voltam távkapcsolatban, ahol mi is keveset találkoztunk (péntek délutántól, vasárnap estig) de akkor nyomtuk.. napi 3 alatt nem nagyon álltunk meg.

Aztán 2 év után összeköltöztünk, és még 5 évet letoltunk. Amikor gyengébb időszakok voltak, az inkább a stressz volt, hogy éjszakáztunk, vagy suli mellett melóztunk. Aztán nálunk is kialakult ez a heti 1, de ez is amiatt, hogy néha megsértődtünk a másikra, bizonyos dolgok miatt, csak ezt nem szabad, mert egy idő után már ezért alakult ki ez a dolog, és megszokottá vált. Aztán 7 év után vége lett, nem csak emiatt, de ez is benne volt.

Kételkedem benne, hogy egy egészséges férfi csak ennyiszer kívánja, lehet fáradt, vagy stresszes. Vitamint szed? Sportol? Rendesen táplálkozik? Mindegyik megnöveli a hormonszintet, és beindul a dolog a férfiaknál. Cigi? Pia?

2017. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az elején is kb ennyi volt. Bár az tény, hogy nagyon elfárad, mert nem jár sportolni. Lehet, hogy ez a gond? El kéne járnunk mozogni?
2017. máj. 15. 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak lehetőségek a libidó növelésére.


De szex nélkül is kielégíthet. Nyaljon ki, ujjazzon meg, stb... és akkor mindenki szükségletei kielégülnek

2017. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!