Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt elfogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt elfogadni? Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm, akit nagyon szeretek és ő is engem előttem egy sráccal járt, akit lesz.pott. Ez engem szörnyen zavar és az jár a fejemben, hogy szeretett párom szájában mi volt. Mondta, hogy sajnálja és akkor még nem ismert, de akkor sem tudom eljelejteni. Mit tegyek?
2017. máj. 15. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi vaan? :D keress akkor egy szüzet aki még fényképen se látott faxt! Mi az,hogy sajnálja? Istenem,ti aztán szép pár lesztek :)
2017. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nőjj fel!

Gondolj bele: anyád egész életében azzal a szájjal csókolt, amiben pár órával előtte apád farka volt. Apád is úgy adott puszit, hogy előtte lehet, hogy épp csak kiszedte az anyád fanszőrét a foga közül.

Te meg egy szopás miatt aggódsz?!

2017. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Ez egyáltalán hogy a fenébe került szóba nálatok?! Addig még rendben, hogy meséltetek egymásnak a múltbéli kapcsolataitokról, de azért ez a megközelítése nagyon intim. Egyáltalán régi kapcsolatok szexuális dolgairól beszélni a jelen kapcsolatban is nagybetűs tabu, megelőzve a hasonló eseteket, ami veled is megtörtént: féltékenység, rossz érzések.
2017. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van múltja, de az a múlt. Már nem azzal a pasival van, hanem veled. Ha nem tudod elfogadni, hogy volt előtted valakije akkor kerss magadnak mást, aki még nem volt soha senkivel.
2017. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Itt a megoldás:


[link]

2017. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, egy pszichológus nem ártana. Figyelj, egy bizonyos kor után már óhatatlanul lesznek exei az újdonsült párodnak, akikkel bizony nemcsak szájrapuszizkodnak meg zoknit stoppolnak szabadidejükben. Ezt el kell tudni fogadni, mert ha nem, akkor kb. egyedül fogsz meghalni, hacsak nem találsz magadnak egy vallásos nőt, aki házasságig semmit nem csinál.

(mondjuk a barátnőd is eléggé lábtörlő típus, ha ezután még elkezd szabadkozni)

2017. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Ovodak kornyeken meg vannak szuzek...
2017. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

puffff......

Nem tudom hány éves lehetsz,de nem ártana erről beszélned egy érettebb, tapasztaltabb emberrel.

Egyrészt én nem sajnálnám a párod helyében hogy az előző pasiját, szerelmét orálisan kényeztette,mert akkor Ő volt a partnere és ez egy működő párkapcsolatban a szexualitás része.

Ha mindenben Te akarsz lenni az első, akkor köszönj el a párodtól és keress egy olyan lányt, aki még nem "romlott", akinek Te leszel az első.....legalábbis ebben a hitben fogod leélni az életed.

2017. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, mire gondolj, de arra semmikeppen se gondolj, hogy amikor csokoloztok, vajon elözö baratja makkjat is ugyanugy cirogatta e a nyelveve, mint ahogyan a tiedet most. Kicsiket nyögdecselt e közben? Kitagult szemekkel nyelt e egy hatalmasat vagy kicsorgatta a szajan, telt ajkain at kecses allarol csöpögve feszes melleire?


Nos, ha ezt a kepet valaha ki tudod törölni a korlatolt agyadbol, akkor eszedbe jut, hogy azota parszor moshatott fogat ;)

2017. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

>Mit tegyek?


Ne legyen barátnőd, amíg ennyire gyerekes vagy. És mi az, hogy a barátnőd sajnálja? Nem szégyellsz még bűntudatot kelteni benne? Szerinted neki egés életében arra kellett volna készülnie, azért kellett volna tartóztatnia magát, hogy majd veled összejöhessen és ne essen rosszul az apró, szánalmas kis egódnak, hogy már mással is lefeküdt? :D

Nagyon el vagy tévedve :D

2017. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!