Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem megfenyegetett hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megfenyegetett hogy feljelent mit tegyek? Nem az óráját hagyta nálam.

Figyelt kérdés

...vitatkoztunk, t.i.ő tartozik nekem egy összeggel amire persze nem emlékszik..szó szót követett, nem kíméltem /azért kulturáltan csak..!/..kibékültünk..most rá majd' egy hétre szóba hoztam a témát mivel már napok óta nem válaszol ráírtam...ez ügyben is.., tisztázni próbáltam a helyzetet mert az kimaradt múltkor..erre reggel jön egy üzenet hogy "Te nyomtad tele ragasztóval a zárat? Fel foglak jelenteni"..hozzátartozik én a nyuszi, neki elég nagy mellénye van /és arca is!/. Középkorú páros vagyunk.

Meg ez amúgy is milyen dolog írta hogy rágalmazásból jeles.

Mit tegyek vele?? Így is már leidegelt a pökhendiségével, a nemtörődömségével már ügyelet is járt nálam egy hete. Most "csak" zokogtam a hétvégén. Kijött..végre..minden.

Pesze, elküldtem a búsba..mondtam többet érdemelne egy egyszerú rongálásnál.


Mi a helyes álláspont ti feljelentenétek esetleg, vagy valami más---amiből érzi hogy elvetette a sulykot. Netán elnézést kér és egyáltalán, embernek tekint..


Miért vannak ilyen emberek? Hogyan érjem el hogy bocsánatot kérjen??:(


Annyi frusztrációt okoz hogy belebetegedtem már. Nyilván nem véletlenül szakítottam vele.. másfél éves kapcsolat volt. Bárcsak ki tudnám törölni az elmémből pusztító hatása volt.:((


Köszönöm a válaszokat.


2017. máj. 15. 16:41
 1/9 A kérdező kommentje:
javítok: írtaM hogy rágalmazásból jeles"
2017. máj. 15. 16:42
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
He?
2017. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jól látod, két elmeroggyant, szép páros voltunk!
2017. máj. 15. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Hadd jelentsen. Szabad országban élünk. De bizonyítania is kéne az állításait.
2017. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Háhá látom nem csak nálam zajlik ilyen szépen az élet:D áhh felejtsd el,tanulópénz .Fölös idegeled magad ha igazad van akkor is.Nem ér annyit.Bár kérdés mennyivel lóg de ha sokat adtál neki te vagy a buta.
2017. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:))) nem adtam sokat, pár ezer, elvi kérdés-tudom hogy piára, cigire költi..
2017. máj. 15. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe... tényleg roggyan az elméd.

Ha be tudod szedni a tartozást papír alapján, akkor menj ügyvédhez, ha nem, akkor buktad.

Semmit ne kommunikálj vele, mégis, mi haszna?

Ha akar ő meg menjen a rendőrségre a ragasztós ügyével... szerintem továbbítják a megfelelő intézménybe.

Nem fog bocsánatot kérni, és ha mégis szrt se érsz vele.

Vége!

Semmi tovább!

2017. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:
100%

Miféle óra?

Higgadj le, töröld ki az életedből, minden módon, minden szinten - és örülj, hogy ki tudtál lépni ebből.

2017. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

..köszönöm a válaszokat! meg fogom fogadni, saját érdekemben..

volt egy órás kérdés hónapokig pörgött, hasonló volt..

fel akarta jelenteni/?/ az exét..mert nem adta vissza...nagy értékű ajándékóra..pont tegnap indult újra a téma..:D

....

2017. máj. 16. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!