Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg szoktátok jegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok jegyezni egymásnak a párotokkal a hónapfordulót? Vagy régebben megjegyeztétek?

Figyelt kérdés

Nem ajándékra kell gondolni, azt tényleg tinikorban csinálja az ember,kb. csak az első kapcsolatában, de amikor reggel felkeltek egy mondat erejéig megemlékeztek róla?

Párom utálja ha csak szóbahozom is. Ez szerintem nem normális dolog. Az igaz,hogy felnőttek vagyunk, de egy kis extra figyelés a kapcsolatunkra főleg ilyenkor jót tenne szerintem.

20/N 26/F



2017. máj. 15. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nen,egyikünket sem érdekli a hónap,meg a féléves forduló sem.

Én igazat adok neki,szerintem is túlzás,nem ettől lesz jó egy kapcsolat.

2017. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*nem
2017. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Őszinte leszek: engem még az évforduló sem különösebben érdekel.


25L

2017. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Eleinte csináltunk ilyet, úgy fél évig. Ti mióta vagytok együtt?
2017. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Én már középiskolában is borzasztó szánalmasnak tartottam a hónapfordulózást, szóval én például abszolút megértem a barátod, engem is nagyon idegesítene - mondom nőként.
2017. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudjuk, pontosan mikor van az évfordulónk. (Nem vagyunk még házasok és gőzünk nincs, melyik nap csókoltuk meg egymást vagy feküdtünk le egymással először vagy döntöttünk úgy, hogy akkor járunk.)
2017. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktuk, bár most lesz az 5. évfordulónk, de volt olyan évfordulónk is, amit konkrétan elfelejtettünk (nagyon szar időszakunk volt, túlóra túlóra hátán, stb.). A hónapforduló eszembe sem szokott jutni.


25L/30F

2017. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

#6


Ez olyan furcsa nekem. Èn ösztönösen megjegyeztem az ilyen dolgok dátumát. Nem kènyszerìtettem magam, hanem simán csak megmaradt. A jó dolgokra, jó pontosan visszaemlèkezni :)

2017. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hónapfordulo? Engem is idegesítene. Ha felkelés után rögtön eszedbe jut az azt jelenti h szamolod, varod. Mi nem ilyeneknek vagyunk figyelmesek egymással. Van egy ismerősöm, már házasok de minden hónapban kiírja Facebookra h étterembe mentek, mert 39. Honapfordulo stb. Szerintem ez röhejes, mármint persze tőlem számolgassak de ezzel felvágni..kit érdekel?
2017. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
#8: Biztos azért lehet, mert a ti kapcsolatotok az egyetlen a világon, ami jól funkcionál, akinél másképp van, az csak szarabb lehet. :)
2017. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!