Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszamondta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszamondta a haverom a barátnőmnek, amit beszéltünk róla? Vagy mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Úgy alakult,hogy összejöttem egy 9 évvel idősebb nővel(én 31 vagyok,ő 40),és amúgy jó(volt) a kapcsolatunk,csak néha elgondolkodom a korkülönbségen.És nemrég erről beszélgettünk a barátommal facebookon,és aznap este már lemondta a találkozót a(volt?) barátnőm,másnap végig kifogásokat talált,hogy ne kelljen beszélnie velem,utána pedig szakított.Igazi magyarázatot nem adott,és addig nagyon jól meg voltunk,nagyon hirtelen változott meg.Ezért gondoltam arra,hogy lehet,hogy a barátom megmutatta neki,amit beszéltünk róla.Más,logikus magyarázatot nem látok a viselkedésére.De biztosat nem tudok,nem kérdeztem még rá a barátomnál,mert félek,hogy ha nem ő volt,akkor megharagszik.Hogy derítsem ki mi történt?
2017. máj. 16. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég valószínű, hogy megtudta.
2017. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem haver hajt a nőre és ezért megmutatta neki
2017. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

31 éves létedre neked milyen barátaid vannak?


Mert nekem azok az emberek akiket barátaimnak nevezek, őket már ismerem kb középiskolás korom óta és tényleg jó barátok vagyunk, nem tudom elképzelni hogy egy nőmnek elmondjanak bármilyen dolgot, amit csak nekik mondok el.


28/F

2017. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg a csaj hozzáfér a facebookodhoz, és azért nem mondta meg az okot, mert lebukna. :)
2017. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
A 9 év korkülönbség akkor is megvolt, amikor összejöttél vele.Talán akkor kellett volna ezen gondolkodnod, nem most, amikor már az ő idejéből is elcsesztél valamennyit feleslegesen.Ezért mondom mindig, hogy gondolkodjon már az ember, amikor ilyen lehetőség van előtte, ne csak a nemi szerve igényeire figyeljen.És valószínűleg megtudta, hogy ilyen gondolataid vannak.Nem hibáztathatod azért, amiért kidobott, Ugyanezt tettem volna a helyében, annyi különbséggel, hogy a szemedbe mondom mit gondolok rólad.
2017. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, hogy a mai világban emberek miért írnak le olyan dolgokat, amikkel mások visszaélhetnek.

Telefonról, skype-ról még nem hallottál?

Jó tanulság a jövőre nézve.

Egyébként milyen hangnemben írtál a nőről?

Mert ha csak a kétségeidet ecsetelted, de a stílusod nem volt undorító, akkor még ki lehet magyarázni a dolgokat.

Ez esetben kérd a nőt, hogy mondja el a szakítás okát, de biztosítsd, hogy nem akarod zaklatni.

2017. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyira sértő dolgot nem írtam,de azért a szemébe nem mondtam volna ugyanazt.Ha tényleg megtudta rosszul eshetett neki,de nem tudom,hogy emiatt van-e, szombat óta gyakorlatilag nem áll velem szóba,nem veszi fel a telefont,facebookról letiltott.
2017. máj. 16. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

100%, hogy megtudta.

Mennyire ismered jól a barátodat?

2017. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira sértő dolgot nem írtam,de azért a szemébe nem mondtam volna ugyanazt."


1.Elég sértő, amikor szembesül vele, hogy a párja azon gondolkodik, mégis zavarja a kora.Érdekes, akkor nem zavart, amikor összejöttél vele.

2.Őszinteség teljes hiánya kérdező részedről.Nem azzal beszéled meg a kétségeidet, akit ez érit, hanem kitárgyalod a haveroddal.Őszintén, ezek után mit vársz tőle?Tapsoljon neked?Előbb gondolkozz, mielőtt megkefélsz egy olyan nőt, aki ennyivel idősebb tőled.

2017. máj. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!