Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook függő a párom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook függő a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom betegesen facebook függő(21 éves).

Amikor felkelünk és kimegy pisilni, viszi a telefont. Wcre mindig viszi magával. Iskolában(távkapcsolat) 0-24-ben fent van, a legtöbb amit nincs fent kb. 1,5 óra. Amint kimegyek a szobából belép, ha megnéz valamit a telefonon(pl. mozifilmet foglaltunk, stb), belép, amíg moziban mosdóban vagyok, belép.

Ha a haverjaival van, akkor van, hogy 3 órán át nem lép be, de ha mondjuk horgászni van az apjával és anyjával, akkoris 10 percenként elérhető, és már teszteltem, ha írok neki válaszol.

Ha kiülünk az ebédlőasztalhoz, akkoris nyomogatja 5 percenként.

Amikor már szóvá teszem azt mondja hogy én ugyanezt csinálom és enynivel letudja.

Hétköznap én csak este 8-tól vagyok elérhető, mert napközben direkt kikapcsolok minden mobilnetet.

Aki fontos, elér telefonon.

Múltkor a szobájában megtaláltam az exével való papr alapú levelezését, amiben a lényeg az volt, hogy az exét menynire zavarta, hogy a párom nyomkodja a facebookot, ő pedig nem tud mit kezdeni vele.


2017. máj. 17. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kínos, hogy semmi elfoglaltsága nincs. Miért nem érzi cikinek, hogy agymosott lett?

[link]

[link]


A barátod nem dolgozik semmit, hogy ennyire ráér?


Azért kérdezz már rá arra, hogy mit szeretne ezzel a viselkedésével kompenzálni.

2017. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se normális ez a függőség. Ha fontos számotokra a kapcsolat, érdemes lenne egy pszichológust megkeresnie, mert ez bizony függőség, és ugyanolyan káros, mint az alkohol pl. Teljesen leépült vele a saját, valós élete és tönkremegy a párkapcsolat.


Arra is gondoltam, hogy valamilyen lelki defektje van és ezzel próbálja kompenzálni? Vagy esetleg VALAKI miatt néz fel ilyen gyakran Facere? Érdemes lenne az okokat feltárni...


Ha minden próbálkozás ellenére se javul a helyzet és nem is akar javítani vagy leszokni erről, szerintem szakítsaok. Ez nem párkapcsolat. Nem együtt vagytok, hanem hármasban: te, a párod és a Facebook.

2017. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szánalmas, de segítségre szoruló, beteg ember.
2017. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%

Ezt a kérdést nem a "Felnőtt párkapcsolatok" - kategóriában kellett volna feltenned attól függetlenül, hogy a csávó 21 éves...


Te nem tudsz sokat tenni ez ellen.

Próbálj vele kompromisszumot kötni, de ha nem hajlandó rá, akkor hagyd ott a francba. Ez nem férfi, csak egy nagy gyerek, akinek még anyucira van szüksége. Hadd tippeljek: Egyetemista?

2017. máj. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!