Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm akár mások előtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm akár mások előtt is beszól, hogy senkit nem érdekel amiről beszélek. Elég megalázó, régen nem ilyen volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha valamivel foglalkozok arról szeretek beszélni, mindig ilyen voltam. Nem viszem túlzásba, egy nap 2-3 percet beszélek róla. 8 éve vagyunk együtt, régen nem zavarta, meghallgatott. Most 1 éve mondom a szövegemet és beszól indulatosan hogy "nem érdekel ám amiről beszélsz". Társaságban is mond ilyeneket, meg belekever másokat is (mások nevében nyilatkozik hogy maradjak csendbe, senki nem kiváncsi a témáimra)

Nagyon megalázva érzem magam ilyenkor. Teljesen leforráz, néha majd el is sírom magam. Mondom vidáman boldogan ami érdekel, erre letámad, pedig csak beszélgetek-mesélek, nem bántom őt meg senkit.


Miért lett ilyen? Beszéltem már róla vele, de azt mondja hogy nem kötelezö érdekelnie amit mondok. Jó lenne ha érdekelné. Egy kapcsolatban ez a normális, nem?

Már kezdem magam férfiatlannak érezni emiatt.


2017. máj. 17. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a baratnod egyaltalan nem adja meg neked az elvarhato tiszteletet. Beszelgess el vele, hogy ez a stilus neked nem jon be, es ha nem tud normalisan, udvariasan viselkedni veled, akkor jobb, ha elvalnak az utjaitok. A nok hajlamosak ra, hogy elkapassak magukat, ha nem teszi a pasi bizonyos idonkent helyre oket. Te nem alarendelt fel vagy a parkapcsolatban, es senkinek sincs joga a masikat masok elott kioktatni, megalazni. En biztos azt csinalnam, hogy eloszor normalisan megbeszelnem vele kettesben, aztan ha nem kap eszhez ettol sem, akkor a legkozelebbi ilyen beszolasnal, nagyon kemenyen beegetnem valamivel. Akkor megtanulna, hogy van egy hatar, amit nem lephet at meg o sem.
2017. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

En akkor alazom igy a pasim,ha kevesnek erzem a szexet. Szexeljetek tobbszor a heten. Mondjuk naponta 1-szer minimum. Szerintem akkor sokkal kedvesebb lesz.

N

2017. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Hát azt most hagyjuk, hogy ha te szeretsz arról beszélni, amivel épp foglalkozol, akkor az nagy valószínűséggel vagy több lesz napi 2-3 percnél, vagy te vagy a Napjában Legkevesebbet Foglalkozó Ember.


Node hagyjuk ezt!


A csajnak nyomora van, te jókedvűen locsogsz-fecsegsz - naná, hogy beszól!

A legközelebbi alkalomkor kapd össze magad, azt' reflexből kérdezd föl, hogy "hát neked meg mijaf>sz bajod van, he?"


Ha kell, akkor gyakorold el előtte valami olyan helyen, ahol senki se hall! A lényeg, hogy FELkérdezz! Tudod, olyan kötekedősen. Azzal a hangsúllyal, ahogy azt szoktuk kérdezni, hogy "szidtad az anyámat?!"


Oszt vagy kiböki, hogy őt mi piszkálja, vagy eldugul a francba. Mindkét eset tuti nyerő.

2017. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ezen kivül minden oké köztetek?


Beszélgess el vele,ne csak erről,a kapcsolatotokról is.


Voltam sajnos én is ilyen,nem momdtam ki,csak magamba mondtam miközbe a párom magyarázott.Bár ez akkor volt mikor már nem szerettem Őt.

2017. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon gaz, foleg akkor ha regen nem volt ilyen

ha mostanaban lett ilyen erdektelen annak mas oka van es NEM az, hogy nem erdekli hgy mit mondasz, az csak kamu duma


lehet hgoy rad unt, van mas, szeretne ujat, barmi lehet a hatterben, de hogy ez nem normalis az tutti


15 eve elek egyutt a parommal, soha nem mondtam neki hogy nem erdekel amit mond... na jo, talan akkor amikor mar egy oran keresztul ecsetelte hogy a Lamborghini igy megy a Lamborghini ugy...pedig szeretem en is a kocsikat lany letemre, de kicsit tulzasba vitte


ha latom rajta hogy valami igazan erdekli, valami felcsigazza es velem is meg akarja osztani a boldogsagat akkor mindig vegig hallgatom es soha nem allitom le ilyen tetu szoveggel mint a te baratnod


FOLEG NEM masok elott!


ebben a kapcsolatban valahol el van asva a kutya :(

2017. máj. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Legközelebb nyugodtan mondjad azt a többieknek, hogy bocs, de mindig ilyen se.ggfej lesz, amikor menstruál, biztos a hormonok miatt ilyen elviselhetetlen. Aztán fejezd be a sztorit nyugodtan. :)

Amúgy minden nőnek van egy gyenge pontja, amit nem szeret magán. Ha tovább acsarkodik, oltogasd a gyenge pontjával.


További ötletek:

"Voltál már terhes macskával pofán verve? Mer ha nem fejezed be, leszel! Ha már szép nem vagy, legalább hülye ne legyél!" stb..

2017. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó, remek, ha az egyik bunkó, legyen bunkó a másik is? Jaj, de szép pár lesznek így.

Kérdező, én az első nyilvános ilyen után megbeszéltem volna vele, hogy mi a baja, ha továbbra is flegma, akkor lapát. Tudom, hogy nyolc év, de az ilyen viselkedés egyértelműen azt mutatja, hogy semmibe sem vesz. Ha csak egyszer-kétszer fordult elő, akkor az még oké, betudható a hormonoknak vagy lehet épp bántja valami, és tudom, hogy ezt nehéz megbeszélni, mert ha megkérdezed mi bántja, ilyenkor jön a "semmi". De ha nem konfrontálódsz vele, ha nem beszélitek meg, ez változni nem fog. És még valami: egy nő sem becsül egy olyan férfit akit nyilvánosan meg lehet alázni. Többször is. Ne engedd.

2017. máj. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt mondja nincs semmi baja meg azt hogy öt nem érdekli a munkámmal kapcsolatos dolog amiröl beszélek. Meg a hobbijaim se érdeklik már, nem kiváncsi rá és ennyi. De azért én hallgassam minden nap mi volt a bulvárújságban meg ki mit csinált náluk a cégnél.

Tényleg nem beszélek direkt sokat a témáimról ... ha elvileg szeret valaki valakit akkor szereti a hobbiját is vagy érdeklödik. Nekem soha nem volt baj meghallgatni a celebek életét meg a sminkes-mükörmös témákat. A kedvéért meg is jegyeztem a szakkifejezéseit, öszintén érdekelt. Ezért esik ennyire rosszul.

2017. máj. 18. 08:54
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Kezdesz elpapucsosodni a kapcsolatban, aztán ha meg lelépsz, elkezd majd sírni, hogy milyen hálátlan szemét vagy.

Bunkó a barátnőd, nincs mit szépíteni rajta, egy darabig nyeled még ezeket, de szerintem gondolkodj egy másik jövőn. Őnélküle.

2017. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7-8 év az első kritikus időszak egy kapcsolatban, szerintem nálatok ez az utolsó is.

Ha nem érdekli a munkád, meg a hobbid se, akkor te magad se túlzottan - azért is aláz emberek között.

Beszélhetsz vele erről, de nem hiszem, hogy lesz bármi eredménye.

Részéről már vége, csak még nem tudatosult, vagy nem mer kilépni...

Nem normális viselkedés ez egy működő kapcsolatban.

2017. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!