Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem vagyok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem vagyok szerelmes de depressziós?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Párkapcsolatban vagyok egy fiúval,aki iránt nem érzek se szerelmet se vonzalmat és szerintem ő se érez már.

Nagyon sokat segítettem neki már azóta mióta együtt vagyunk,nem is bánt velem túl jól, emiatt voltak is nagyon nehéz időszakaim de mostanában egész jól összeszedtem magam, saját erőmből.

Szeretem ,mint embert és szeretnék neki segíteni mert nagyon nehéz időszakába van,egyedül van.De nem tudom mit tegyek ,ha már úgy érzem ,hogy ez a kapcsolat káros számomra.



2017. máj. 18. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani ez ami köztetek van KÖTŐDÉS, semmi más. Majd idővel rájössz hogy csak az idődet pazaroltad erre. Tisztára mintha élveznéd hogy magad büntetheted. Ne haragudj de ez így kívülről nem normális dolog. Szakítás a legjobb döntés, és nem hagyni magad majd az érzelmi zsarolással! Magadért felelsz, magad életét kéne jobbá tenned és boldogabbá!
2017. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te nem csak depressziós vagy hanem valószínűleg más súlyos pszichiátriai problémáid is vannak,fordulj orvoshoz! És a sráccal meg menjetek külön,max lesztek barátok.
2017. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat??

Mi van köztetek ha nem szerelem sem vonzalom? Biztos unalmas az eletetek?!

Nem áldozhatod az életedet, fiatalságot azért mert ő gyenge és nem tud talpon maradni.

Én menekülnek az ilyen embertől , aki meg meg sem becsül engem. :)

Az élet rövid , túl rövid ahoz hogy igy éld le a napjaidat, ahogyan monst.

2017. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!