Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél?

Figyelt kérdés

Kedves válaszolók!


Érdekes problémával fordulok hozzátok, a kapcsolatunk szerencsére kiváló, legalábbis nem vettem észre, hogy valami nagy baj lenne, de mint minden párnál nálunk is vannak néha problémák.

Például én szeretem, ha figyelnek rám, így néha előfordulhat, hogy sok vagyok a barátomnak.

Ezzel nincs még baj, tudom magamról, de ami a probléma, hogy amikor próbálom megbeszélni vele, csak bámul némán. Szerintem zavarban van olyankor, mert mozgatja a lábait, piszkálja a kezét, de egyszerűen nem mond semmit, bármivel próbálkozom. Egyedül akkor oldódik fel, amikor elpoénkodom és akkor nevet.

De ha sírok esetleg ilyenkor - mert ez tényleg nagyon idegölő - akkor nem vigasztal, mert szerintem nem tudja hogyan kell, már egyszer azt is megmutattam neki.

Én sem vagyok ilyen nagyon érzelgős, de ilyenkor jól esne, ha értékesnek érezném magam általa.


Szerintetek erre mi a megoldás?


Elég vagány fiú, 25 éves, de ugyanakkor szótlan és inkább figyeli a beszélgetéseket, minthogy beleszóljon.


Kérlek adjatok ötleteket!

Köszönöm!


2017. máj. 18. 22:59
1 2
 1/18 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ennyiből igazából nem derül ki, hogy miért nem beszél. Mikor nyugodt, és megkérdezed, hogy miért csinálja ezt, akkor is ugyan erre jut, hogy nem tud megszólalni?
2017. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen sajnos.

Pedig alapvetően egy hullámhosszon vagyunk, igazán jó a humora és elég értelmes is.

A családja azt mondja velem beszél a legtöbbet életében. :D

Tökéletes gyerekkora volt, plusz rá is kérdeztem, hogy történt-e valami, ami miatt így reagál, de csak a fejét rázta.

Én meg nem tudok mérgesen beszélni hozzá, akkor tuti felvenné a hangnemet.


Elképzelhető, hogy egyszerűen unatkozik közben és nem érdekli, amit mondok?

De hát azért mondom, hogy később ne legyen nagyobb konfliktus belőle.

Mit gondolsz?

2017. máj. 18. 23:08
 3/18 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

"Elképzelhető, hogy egyszerűen unatkozik közben és nem érdekli, amit mondok? "


Szerintem nem, ez elég nagy hülyeségre vallana.

2017. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Unatkozik? Néha kérdezed őt is, vagy levegővétel nélkül nyomod, hogy mi történt veled?


Amennyiben az előbbi, akkor biztos nem. Az utóbbinál előfordulhat.



Egyébként meg miért nem kérdezed meg tőle? Másrészt, van aki rengeteget beszél, van aki keveset. Ez az alaptermészetünk része, változni nem fog, szóval döntsd el, hogy ez mennyire zavar téged, egy alapból szótlan ember javulhat persze, de sosem lesz olyan, aki le se tudsz lőni

2017. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A hétköznapokon semmi baj, tudunk beszélgetni, kérdezünk, meghallgatjuk egymást! :)

A probléma, hogy amikor úgy érzem elhanyagolt, vagy bunkó volt velem, és szépen, normálisan meg akarom beszélni, ő egyszerűen nem csinál semmit. :D

Bénán hangzik, de hiába beszélek, kérdezem, kiöntöm a lelkem, ő csak néz.

Te mit gondolsz erről?

Egészen biztosan nem autista.

2017. máj. 18. 23:25
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként egy ilyen "megbeszélés" alkalmával már mosolyogva kérdeztem, hogy unatkozik-e, és ez volt az egyetlen dolog amire válaszolt és azt mondta, hogy igen. De nem bunkón, vagy ridegen, hanem boldogan, nem is tudom elmondani úgy, hogy ne tűnjünk mindketten komplett idiótának... :D
2017. máj. 18. 23:27
 7/18 anonim ***** válasza:

Az autizmus összetett betegség, nem mindenki esőember.


Ettől függetlenül mi férfiak többségében nehezen kezelünk ilyen nagy érzelmi hullámokat, amikor kiönti a nő hirtelen a lelkét.

2017. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

De ritkán fordul elő. Vagy lehet ezért szokatlan?


És te pl. hogyan reagálnál? Vagy egy felnőtt férfinél ez teljesen normális?

2017. máj. 18. 23:33
 9/18 anonim ***** válasza:

Valamit azért illene odaböfögnie.

Lehet, hogy alapjáraton ilyen tesze-tosza ilyen helyzetben. Fogadd el ilyennek.

2017. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok jó példa. Egyrészt férfi létere rengeteget beszélek (egyesek szerint a nők ilyen fecsegősek), másrészt, idősebb vagyok jóval a párodnál, van már némi tapasztalatom benne, hogy próbáljam kezelni (ha nem is mindig jól) az ilyen nagy "kiöntöm a lelkem" dolgokat
2017. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!