Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,19 éves lány vagyok:)

Elég bonyolult a sztori,de megpróbalom leegyszerűsíteni

Tehát 15 éves koromban összejöttem egy sráccal..közös városba laktunk,minden nap találkoztunk szinte egy ideig minden tökéletes volt vele..aztán szép lassan kiderültek a dolgai,drogozott,és elég szép dolgokat tett meg a drogra való pénzért

Kitartottam mellette,mert azt mondta ha vele maradok leteszi..nem tette le.

Rengeteget veszekedtünk ezek a dolgok miatt,és többször megvert elég durván..összesen 2 évet voltunk együtt

Nah egy idő után ezt rohadtul meguntam es rádöbbentem hogy hiába szeretem ez már itt nem segit.

18 éves korom után kicsivel felköltöztem Pestre, itt van munkám meg lakásom

Egyébként volt már azóta kapcsolatom de ezek ellenére is még mindig őt szeretem:(

És tegnap amikor hazaértem egyszerűen el se akartam hinni..ott volt az ajtóban,engem várt..hirtelen elkezdtem félni de boldog is voltam..olyan fura volt

Elmondta hogy letette a kábszert van munkája és hogy nagyon szeret..nem igazán tudtam erre mit mondani,mondtam hogy hagyjon békén de azóta is ezen töröm magam..

Egyébként mint kiderült a bátyám mondta meg hogy hol lakom ez miatt össze is vesztem vele..

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Létezik az hogy valaki tényleg így megváltozik?

Válaszokat előre is köszönöm:)



2017. máj. 19. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
60%

többször megvert, drog függő volt...

ezeken a sérelmeken szerinted túl tudod tenni magad?


én olyan emberrel nem lennék együtt aki akár 1x is megvert, te azt írtad többször elég durván megvert...persze a függők, különösen a drogosok, alkoholisták veszélyesek, de akkor sem mentség...


lehet letette és jobb ember lett, de vajon a régi énje milyen sebeket hagyott benned?

tegnap tudtad mit akarsz, mára elbizonytalanodtál...de szerintem tartsd magad ahhoz amit először éreztél, hogy hagyjon békén!


24F

2017. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
88%
Az után h megvert nem gyűlölted meg?! Nem verhetett meg nagyon ha még mindig szereted. Ne legyél naív amelyik férfi már megütött annak bármikor máskor is eljárhat a keze. Lépj tovább és keress normális pasit.
2017. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a szenvedélybetegek nem leteszik a szert, hanem szüneteltetik a használatát. Nagyon komoly akarat, célok és állandó felügyelet kell ahhoz, hogy hosszabb távon is sikerüljön mentesnek maradnia a használónak.

Azok a dolgok, ahogyan régebben pénzhez jutott, nem kerülhetnek elő, csontvázként a szekrényből?

Tipikus, hogy saját magukon kívül a szeretteiket is tönkreteszik az anyagozók. Semmiképpen se engedd be a lakásodba, mert sose fogod tudni kitenni. Ha lélekben elég erős vagy, és nagyon vágysz az érintésére, semleges területen összejöhetsz vele. Félek, hogy újabb elvesztegetett idő lesz, és elszalaszthatsz miatta egy valódi értéket.

2017. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!:)

Az a helyzet hogy én sem értem hogy miért vonzódok hozzá és szeretem ezek után amit tett hihetetlen..amikor szakítottunk teljesen tönkrementem lelkileg,állandóan beteg voltam,majdnem megbuktam a suliban, pszichiátriara bekerültem többször is..több öngyilkossági kísérletem is volt egyszóval totál tönkrementem..és még mindig szeretem..

Egyébként régi ügyei..amikor még együtt voltunk akkor járt bíróságra egy bizonyos ügy miatt,de csak felfüggesztették. A többi meg szerintem ki se derült vagy nem tudom azért nem ütötte meg a bokáját..

2017. máj. 19. 09:25
 5/71 anonim ***** válasza:
65%

amiken keresztül mentél miatta, egyértelmű, hogy NE!!!!

keress olyat aki mellett boldog lehetsz és szereted is...

őt meg el kellene felejtened amennyire csak lehet és ne is próbálkozzon, testileg és lelkileg is fájdalmat okozott, ne legyél buta hogy utána vágyakozol, ennyire nem szerethetsz szenvedni, erősnek kell lenned!


24F

2017. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
87%

Csak egyszer jön el egy mélyebb pont az életébe .. mi fog eszébe jutni? A drog.

És ez kb olyan mikor elkezdek diétázni össze veszek valakivel mihez nyúlok? Az édességhez.

Meg nyugtat ahogy őt meg a kábszer..

De elég ha meg látja a haverjánál pl.

Én a helyedbe el kerülném az ilyet! Lehet hazudik hogy van munkája de ha van is, egy drogos hamar elveszti ha ujra elkezd drogozni.

Ez a valóság nem az a macskás film..hirtelen nem tudom mi a film címe de abba is egy dorog srác van egy cicával.

Eleve a batyad se tudja milyen ember az exed..?

Még képes megadni a címed azok után, az en nővérem ketté baxta volna a fejét csaj létére hogy ne erdeklodjon felőlem azok után ..

2017. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
82%

Nem bocsájtanék még. Természetes, hogy azt mondja hogy megváltozott de aki 1x megtette újra megteheti.

Neked munkád van, lakásod van túl sokat veszíthetsz.

2017. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
De sajnos a bátyám is nagyon jól tudja, ugyanis a volt barátom az ő egyik legjobb haverja..igen azok után is amit velem tett..igaz akkoriban hanyagolta egy kicsit a társaságát mert berágott rá de mióta feljöttem Pestre újra sokkal jobb viszonyba vannak..a bátyám is drogozott ugyanúgy mint az exem azért ilyen jó haverok..
2017. máj. 19. 09:36
 9/71 anonim ***** válasza:

Ne bocsáss meg neki. Eleve már az érdekes, hogy anno nem dobtak ki.

Az eltelt idő is kevés. Én drogosnak minimum 10 év tiszta élet után hinnék.

2017. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
Ertem, sajnálom és ha lehet kerüld őket főleg az exed!
2017. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!