Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj ha bem kérdezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha bem kérdeztem meg a feleségem?

Figyelt kérdés
Júniusban megyünk horgász üdülésre. Én hívtam a bátyámat és feleségét, igent mondtak így ekkor közöltem itthon hogy ők is jönnek. Viszont teljesen kiakadt mit kezdjen ő velük 3 napig, igaz olyan semmilyen a kapcsolatom a testvéremmel de lehet hogy emiatt fog javulni. Tényleg nagy baj?
2017. máj. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha alapból arról volt szó, hogy ketten mentek egyet üdülni, akkor igen, baromira nagy baj, hogy csak egy szó nélkül meghívtad a testvéredet és feleségét.


Szerencsétlen feleséged rákészül, hogy végre kettesben pihenhettek, együtt tölthettek egy kis időt, erre meg pofára esik szegény, mert te csak úgy átszervezel mindent.

2017. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Meg kellett volna beszélned vele.

Ha már házas vagy, és eddig nem lettetek barátok a tesóval, akkor most sem fog semmi változni, csak szólok. Szóval nagy hülyeséget csináltál.

2017. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Ezt illett volna előtte vele megbeszélni, mert az eredeti felállás nem úgy szólt, hogy nagycsaládi üdülés lesz, hanem hogy ketten mentek. Nemcsak rólad szól az üdülés meg arról, hogy te milyen kapcsolatban vagy a bátyáddal. Gyanítom, feleségeddel is alig tudtok közösen kimozdulni, erre a nyakába megy az egész pereputty. Hát én is ki lennék akadva az ő helyében.
2017. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Természetes, hogy illett volna szólnod.... ezen most tényleg meglepődsz?

Én is utálom, ha a megkérdezésem nélkül valaki eldönt valamit főleg, hogy nincsenek is közel hozzátok. Semmibe nem került volna szólnod a feleségednek de te inkább azt választottad hogy tiszteletlen leszel és a háta mögött kavarsz (aztán meg itt rinyálsz megerősítésért).

Hozzáteszem, hogy jó kezdeményezés egy ilyen nyaralás, de csak úgy ha előtte otthon is megbeszéled....... Biztos vagyok benne, ha tiszteletteljesen bántál volna vele és normálisan megkérdezed akkor gond nélkül belement volna.


(ilyenkor úgy örülök hogy én jól választottam párt :D )

2017. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges de végülis jól hozta ki a helyzetet mert a 3 napból csak 2 napot fogunk menni.
2017. máj. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!