Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vőlegényem a 4 éve csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem a 4 éve csúnyán "lezárt", csalfa exe profilját nézegeti rendszeresen és titokban. Lehet ennek rám nézve jelentősége vagy rá kell hagynom?

Figyelt kérdés
(Évek óta, hetente többször.) Meddig természetes más nő után fokozottan érdeklődni egy párkapcsolatban?
2017. máj. 20. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mondtam már, hogy "ajajjj"?
2017. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudott túllépni a nőn.


Ez persze nem jelenti, hogy tényleg akar tőle valamit, hogy újrakezdeni akarja, de valamilyen érzelem (akár harag, akár gyűlölet, akár nosztalgia, akár szeretet) lehet az ex felé.


Engem férfiként zavart ez. Azt gondolom ez hosszabb idő után ugyanis már nem az ex-ről szól, hanem arról az emberről, akivel együtt vagy, hogy nem képes felnőtt módra, egészségesen rendezni a múltjával kapcsolatos dolgait, haragszik, értetlenkedik, vagy vonzódik olyasmihez, amit réges-régen le kellett volna zárnia

2017. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

"Évek óta, hetente többször."


Azért... ennek lenyomozgatása is az emberi butaság végső betetőzése. Szóval hogy valaki évekig sutyerákban kémkedjen a párja gépében? LOL.


A válaszom hivatalosan meg annyi, hogy ha évek óta csinálja és még mindig csak itt tart, akkor nincs okod az aggodalomra. Ebben a sebességben mire rá is üzen egy hellókát, addigra eltelik az évezred.


Ja, és keress fel egy pszichológust!

2017. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Az enyem is ezt csinalta. :)

Illetve bocsi, nem a csajt nezte , mert o letiltotta,hanem a csaj pasijat. ( ezzel a pasival csalta meg a no,majd ossze is jottek )

Aztan a ket emberunk szakitott,ezzel hasonlo idoben az en kis parom leszedte,hogy velem van kapcsolatban.

gondolom a leanyzo feloldotta a tiltast is

:)

Par honap mulva en szakitottam. Ok azota ismerosok lettek, es ahogy elnezem beszelgetnek is.


Annyit megjegyeztem,hogyha legkissebb jelet latom annak,hogy a pasi nincs tul az exen ,en nem kezdek vele semmibe sem.


egyebkent szerintem picit sok amit a te parod csinal. A heti tobbszor.

2017. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A teljesség és a hasonló gondokkal küzdők kedvéért leírom mi történt azóta. Egyrészt azóta is együtt vagyunk. :) Másrészt tudunk erről beszélni. Harmadrészt egy pszichológus biztos hasznos lett volna. :)

Kiderült, hogy nagyon megszerette az exe családját, és hiányoztak neki. Ezt elmondta, és pár éve meg is látogatta őket. Nem tudom, azóta nézegeti-e őt vagy mást, de már nem is érdekel. Tiszteletben tartom (végre).

Azt hiszem, a kapcsolatok elején van egy vágy arra, hogy minél jobban összekapcsolódjunk, de idővel megértjük ennek a korlátait. Ennyi. Köszönöm mindenkinek, aki évekkel ezelőtt válaszolt.

2023. aug. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!