Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom tul sokat van egyutt mas fiukkal?

Figyelt kérdés

Csak par honapja vagyunk egyutt es nem tudom, hogy kezeljem azt, hogy a baratnom hetente tobbszor is talalkozik fiukkal (ismerosok/baratok/kollegak) es altalaban kettesben. Beszeltunk is errol, o ilyen, fontosak neki az ismerosok/baratok, fontos, hogy talalkozzon veluk, neha felmennek a lakasara is. Nem vagyok feltekeny es bizok benne viszont megtortenik, hogy mas fiunal alszik, meg az is, hogy nem tudom elerni egesz este es fogalmam sincs, hogy mit csinal. Ez egy picit aggaszt. Ha megkernem, hogy ne aludjon tobbet egy fiunal sem, vagy, hogy szeretnem tudni mindig mikor felmegy a lakasara valaki stb. akkor ez valoszinu szakitashoz vezetne. Nem szeretnek semmilyen fele hatart/korlatot szabni az o eletebe, teljes teret akarok neki adni. Elso kapcsolatom. Hogy kezeljem?

Tulreagalom? Az ido majd eldonti? Beszeljem meg vele es inkabb szakitas, mert hosszutavon ugysem ugysem mukodne? Barmilyen tanacsot szivesen meghallgatok. Koszonom szepen :) 24F


2017. máj. 20. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem fog működni. Lehet hogy most nem vagy féltékeny (LOL, senki nem hiszi ezt el neked, tuti az vagy ... vagy bolond), de majd az leszel ha minden héten bejátssza a más fiúval alvást. Beszéld meg vele, szakítsatok, a te dolgod. De ez az állapot, ha tartós marad, ki fog készíteni, azt garantálom.
2017. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Ez így nem normális szerintem egy kapcsolatban, ha szeret akkor megellene hogy értsen Téged is, az hogy havi 2-3x elmegy a barátaival szórakozni az rendben van, kell a szórakozás külön is, de hogy más férfinál alszik ez nincs rendben.

Mond el neki, hogy ez igy nem oké és ha nem hajlandó változtatni akkor hagyd ott, mert az hogy ezen kattogsz mikor épp a barátaival van ez nem normális.

Vagy tedd te is ezt, keress 1-2 lány barátot.

2017. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az,hogy találkozgat vele még oké.

Az viszont már sok lenne,hogy náluk is alszik.


Ettől függetlenül minden oké a kapcsolatba?

Mióta ismeri azokat a fiúkat?

2017. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Az ottalvos resznel leesett az allam. Ezt az en gyomrom nem veszi be. Szakits ha birsz! Lesz majd masik baratnod es nyugi, az ilyesmi nem nepszokas ugyh egyaltalan nem kell elturnod.


A jovore nezve egy jo tanacs:sok fiu beleesik abba a hibaba h fiatalon mindent eltur, emiatt csalodik es sebzett lesz, aztan idosebb fejjel extrem korlatozo lesz es ennek az uj no issza meg a levet. Vegul marad a magany es masok hibaztatasa. Te ezt ne kovesd el, tanulj ebbol az esetbol es legyenek normalis elvarasaid.

2017. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"viszont megtortenik, hogy mas fiunal alszik, meg az is, hogy nem tudom elerni egesz este es fogalmam sincs, hogy mit csinal."


Jajj fickó. Téged palira vesznek, de nagyon.

Tudod, az egy szép dolog, hogy te "teret adsz", meg "nem korlátozod"... de az ilyesmi nem azt jelenti, hogy akkor a másiknak szabad a növényszex (vö: fűvel-fával).


Ha valaki rendszeresen nem tudja, hogy mikor kell hazaérnie az ellenkező nemű "barátaitól" az az esetek elsöprő többségében nem hajnalig tartó málnaszörpös-lanpartis kockulást jelent.


"Ha megkernem, hogy ne aludjon tobbet egy fiunal sem, vagy, hogy szeretnem tudni mindig mikor felmegy a lakasara valaki stb. akkor ez valoszinu szakitashoz vezetne."


Mérlegeld, hogy megéri-e neked a dolog. Szerintem nem.

2017. máj. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Én is ilyen lány voltam/vagyok.:)

A megoldás: nyújts neki alternatívát azokra az estékre. Ha vele akarnál lenni, biztosan Téged választana a barátok helyett!:)

2017. máj. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem korlátozás hanem normális elvárás. Már nem úgy működtök mint két szingli. Nem tiltani kell, hanem megbeszélni vele hogy téged ez zavar. Ha fontos vagy neki akkor megpróbál kompromisszumot kötni. Találkozásokkal még nem is lenne talán gond, de az ott alvás? És el is hiszed, hogy nem történik semmi? Ha emiatt elveszíted, akkor nem ő volt az igazi. Nincs ember a Földön, akit ez nem zavarna lehetsz te akármilyen szabadelvű vagy engedékeny.
2017. máj. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem érett komoly kapcsolatra. Arra jó, még nem jön egy komoly kapcsolat, addig kéznél van ha ép áll a zászló.
2017. máj. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szakíthatsz vele, mert ez minden, csak nem normális. Nem tudom, egyes emberek mit képzelnek magukról.
2017. máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, ez szerintem sem fogadható el. Én a helyedben biztos lennék benne, hogy időnként megcsal.
2017. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!