Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Kiábrándulnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kiábrándulnátok, ha a feleségeteknek szülés után ilyen maradna a hasa?

Figyelt kérdés

[link]


Annyi helyen olvasom, hogy szülés után megromlik a kapcsolat, mert a nő meghízott/a férfi már nem tud rá nőként tekinteni, csak az anyát látja benne stb.

Hogy zajlik le bennetek, férfiakban ez az egész? Mit lehet tenni, hogy kívánjátok a feleségetekes és urambocsá' ne csaljátok meg, amíg ő a pár hónapos babával nyűglődik? Mit éreztek, ha a nőnek így megváltozik a teste, nem marad feszes a combja és hetyke a cicije?

Félek ettől az egésztől...


2017. máj. 21. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Kinél hogy. Ember függő, mint minden. A párom, 48 volt, mikor megismertem. Második gyerek után, 110 kiló volt, de ugyan úgy kívántam, minden lehetséges alkalommal szeretkeztünk. Az sem zavaró, hogy volt egy azonnali műtétje, ahol, gyomorszájtól, szeméremcsontig vágták. Gyors és csúnya vágás, gyógyulás. Ettől, még ugyan az az ember, nő, akit megszerettem. Ezek, nem befolyásolták a kapcsolatunkat. Nem őbelé, hanem egy női alakba lennék szerelmes, biztos nem kéne már páromnak.
2017. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretem a párom, tőlem akár agancsot is növeszthetne, akkor is szeretni fogom. Ha meg zavarná, biztos van már erre is plasztikai sebész, aki megoldja. Engem nem zavarna.
2017. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Heges a testem látható helyen, és ez elég sok nőt kiábrándít belőlem azelőtt, hogy megismerne egyáltalán.


Akkor gondolom az sem lenne probléma, ha én ábrándulnék ki a nőből egy ilyen has miatt, hiszen ő is pont annyira tehet erről, mint én a hegeimről.

2017. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.: érdekes ez a hozzáállás, de ez is egy vélemény
2017. máj. 21. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az a ferfi, aki szereti azt a not aki a kozos gyerekuket vilagra hozza, valamint neha forgatott par biologiai konyvet az elfogadja. Ettol fuggetlenul ertem a problemad, manapsag mar mindenhol elhangzik( a vicc, hogy itt is), hogy a no erteket a szepsege adja. Baromsag, en is ugy gondolom, de vhol csak elultetik a bogarat fulunkbe, ahogy a ferfiaknak is. Sajnalatos dolog...
2017. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom nem noknek szegezted a kerdest.
2017. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdekes hozzáállás, egyszerűen megmutatja, hogy az emberek a PC dumák ellenére ("ha szeretem, akkor nem számít") igenis nagyon kinézet-vezéreltek, és hiába akarja magát mindenki olyan marha rendesnek mutatni, hogy őt nem zavarná, a valóság igeni az, hogy zavarná.


Ha nem így lenne, akkor nem szórnának ki már az ismerkedéskor minden hasonló problémával küzdő embert, és később a férfiak egy jó része nem keresne a már 2 gyerek után kevésbé feszes asszonyka mellé egy fiatal szeretőt

2017. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező!


Ha úgy érzed, h a szülés után kiábrándulna belőled a párod, állapítsuk meg bátran az amúgy is nyilvánvalót: nem elég erős az érzelmi kötelék köztetek. Persze ez a vélemény nem arra buzdít, h hanyagold el magad, miután életet adtál közös gyermeketeknek.


Üdv Ԙ

2017. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem is felesleges aggódni. Ha szülés utána hűséges tud maradni és szeretni így is, akkor valóban egy erős, stabil kapcsolatban vagytok, ahol a pici boldogan fog felnőni.

Ha a párod pedig inkább mást keres, akkor sosem volt köztetek igazán mély, erős kötelék. Én inkább ennek szembesülésétől félnék, mert rád nézve ez azt jelenti, hogy nem tudtad jól megítélni a kapcsolatotokat.


Nekem van egy nagyon csúnya hegem a vesetájékon. Szinte nem is hordok bikinit miatta csak tankinit, meg egyberészest. Illetve szét van szabdalva a mellkasom is, egy mélyebb dekoltázsnál már látszanak a mellemig leszaladó hegek. (ezek megvoltak az ismerkedésünkkor is) És a párom így is szeret ezzel együtt. Soha nem hibának látta, hanem szexepilnek.


Amúgy terhességi csíkokra, és átmeneti bőrfeszességi problémákra tudok hatásos tippeket adni (írj privit ha érdekel)

2017. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!