Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire viselne meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire viselne meg az ex halála? Van, akit abszolút nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csúnya kérdés és nehezen tudja magát beleképzelni az ember, amíg nem történik ilyen vele. Saját magamból kiindulva nekem van olyan exem, akit nagyon sajnálnék emberileg viszont nem lennék napokig szomorú, de akad olyan is, aki egy pillanatra sem érdekelne, ha történne vele valami.

Egy régi ismerősöm volt párja 2 hete hunyt el és a lányon nagyon látszik, hogy ki van bukva.Nehezen tudom elképzelni, hogy még szerette, mert úgy tudom ő volt a szakítófél, ráadásul 2 éve volt. Mégis látszik Rajta, hogy nehezen viseli, a temetésre is elment.

Szerintetek van, akit érzelmek nélkül is megvisel az ilyesmi? Ha a te párod exével történe valami mit szólnál Hozzá, hogy láthatóan megviseli és gyászolja?

Normális válaszokat szeretnék kapni!


2017. máj. 21. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Lol . Az első exemet tuti megsiratnam.. :/ a másodiknak meg megrugdosnam a sírját kb..
2017. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Engem egyik sem érdekelne... a legtöbbjükről az sem tudom, hogy mi van velük és nem érdekelnek.


Kb. max. annyira, mint, ha a híradóban hallanám, hogy valaki meghalt egy balesetben. Nyugtázom, szomorú... és kb. 1 perc múlva, el is felejtem.

2017. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van olyan ex akit nagyon sajnalnek, de az utolsoen pl tuti inkabb fellelegeznek....sajnalom de nagyon sokat bantott minket, ezert!
2017. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én kívántam is a halálát, nekem legutóbbival borzalmakat kellett átélnem. De összességében őt is sajnálnám, már megbocsátottam neki, bocsánatot is kértem tőle a rossz kívánságokért még ha úgy is viselkedett emberileg ami méltatlan volt a részéről...


Első exem se volt sokkal jobb, ő pedig megcsalt, megbocsátottam és végül ő tett lapátra.

De még őt is sajnálnám.

Senki halálhírének nem örülnék, mindkettőt sajnálnám valamilyen szinten. De, hogy valójában hogy viselném azt így nem tudom. Temetésre maximum akkor mennék el, ha meghívnának a családtagjaik.

De egyiknek nem is ismertem a szüleit, érdekes kapcsolat volt. Másiknak igen, de nemh iszem, hogy elhívnának.

2017. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Én legtöbbjüket sajnálnám, mellbe vágna a hír, és biztos hogy legalább napokig nagyon sokat gondolnék rá. S nem azért mert még szerelmes vagyok. Szinte senkivel nem haraggal váltunk el, részei voltak az életemnek, akkor is ha csak pár hónap volt az egész. Én mindegyik kapcsolatomból tanultam, mind hozzám tett valamit, ezért nem is bánom, és nem is gyűlölöm egyiket sem, sőt többekkel jóban is vagyok.

Emberileg sajnálnám őket, mert akikkel együtt voltam, ők alapjában egyikük sem volt rossz ember.


Talán egy-két még ennél is rövidebb kapcsolatom nem ütne sziven, de megdöbbennék, és azért őket is sajnálnám.


Ha barátom exével történne ez, és őt is megviselné, elfogadnám, támogatnám.

2017. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha komoly kapcsolatról volt szó, akkor nyilván megviselne. Gondoljatok bele, hogy ő egyszer a világot jelentette nektek. Akit én tényleg szerettem, azt azért, ha így távolról is, követem, hogy merre folyik az élete, hiszen az "exek" az életem részei.
2017. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egy van, akit hosszú évek után is megsiratnék ha meghalna.

pedig elbánt velem, ráadásul undorító módon.

viszont ő volt az első nagy szerelmem, sok sok évig.

a többi... nem tudtak olyan mély nyomot hagyni bennem hogy lelkileg túlzottan megviselne a haláluk.

2017. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Húgom egyik exe meghalt. Nagyon padlón volt a tesóm,de még minket is nagyon megrendített. Egy teljes évbe telt neki mikor túl tudott rajta jutni
2017. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit meglepodnek, elgondolkoznek egy 10 pecig rajta, aztan ennyi. Nem mennek temetesre es sirni se sirnek utana.
2017. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az exeim többsége nem érdekelne egyáltalán, úgy gondolom, hogy nem váltana ki belőlem valószínűleg semmi különös reakciót.

Egy exem van, aki ez alól kivétel, de ott meg épp az ellenkezőjét érezném, rendesen örülnék a halálhírének, lehugyoznám a sírját is. Tudom, ez nagyon gonosznak hangzik, de nagyon aljas szemétségeket művelt velem.

2017. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!