Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még érez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még érez valamit?

Figyelt kérdés
Exemmel már több mint egy éve szakítottunk én nagyon sokáig ki akartam vele békülni mert láttam rajta hogy szeret de ő tagadta.Összeismerkedtem egy másik fiúval akivel egy éve vagyunk együtt már . A lényeg hogy egy házi buliba mentem barátommal és kiderült ő is jelen lesz. Nézett, a szemét le se vette rólam. Addig ivott amíg nem volt elég bátorsága ahhoz hogy felkérjen táncolni. Én úgy voltam vele hogy valószínűleg már nem érez semmit, nem vagyok bunkó táncolok vele. Majd megfogta az arcom és mondta hogy nézzek a szemébe, majd elkezdett mosolyogni. Én kicsit rosszul éreztem magam mondtam neki hogy ne haragudj de el kell mennem a mosdóba. Közbe kimentem levegőzni ő kint leült de már nagyon alkohol befolyása alatt volt és megkérdezte tőlem hogy miért csinálom ezt vele? Én megkérdeztem ne haragudj de mit? Felkértél táncolni én pedig táncoltam veled. Majd egész éjszaka jött utánam, aztán ismét kimentem, utánam jött megfogta a kezem hogy beszélni akar velem. Mondtam hogy nincs miről, barátom van, és már semmi sem az ami egy éve volt. Barátomnak tette a szépet közbe én pedig nem akartam a balhét csinálni. De a végén ketten csak össze szólalkoztak aminek az lett a vége hogy odajött hozzám azzal a szöveggel : hogy látod babám van különbség férfi és nem férfi között. Majd barátom leállt velem veszekedni ő pedig mondta neki hogy ne veszekedjen velem legyen velem normális...
2017. máj. 21. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alkoholos befolyásoltságot ne vedd alapul soha!


Csak tette az agyát, nagymenőzött, miközben csak magát járatta le.


Az ilyen alakkal miért foglalkozol?

2017. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

eleve minek táncolsz az exeddel?

jó mind1 ebbe nem megyek bele, azt viszont tudom hogy a nők kifejezetten élvezik az ilyen helyzeteket.

mielőtt tagadni kezdenéd, hogy márpedig te nem az a fajta vagy, nézz tükörbe és legyél őszinte magadhoz.

2017. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!