Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoljuk el? Így lehet normális kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, a barátnőm 14. Jogilag semmi probléma ezzel, de a társadalom és a közvetlen környezetünk, család, barátok, nem fogadnák toleránsan, normálisan.


Dr ha eltitkoljuk, hogyan lesz normális a kapcsolatunk? :/



2017. máj. 21. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy. Kezeltesd magad, mert pedofil vagy. 14 évesen még gyerek! Hiába néz ki többnek, hiába tűnik érettebbnek a kortársainál, még gyerek.


Amúgy nem kell aggódnod, nem lesz hosszúéletű a kapcsolatotok. Mikor ő gimis lesz és jönnek a bulik, a feesztiválok, stb, majd szépen elmaradtok egymás mellől.

2017. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

28 éves felnőtt férfi vagy, a barátnőd pedig hiába 14, ha egy 28 éves férfival akar együtt lenni, akkor legyen ő is annyira felnőtt, amennyire neked is kéne, hogy felvállaljátok a kapcsolatotokat, a döntéseteket.

Ha titkolóztok, természetes, hogy nem lesz normális kapcsolatotok, bár azért én a helyedben átgondolnám, hogy most lehet, hogy jól érzed magad, de amikor 32 évesen azzal kell foglalkoznod, hogy a lányod, akarom mondani a barátnőd éppen érettségizik és el kell döntenie, hova menjen továbbtanulni, vagy mit kezdjen dolgozni, a kortársaid pedig már gyereket vállalnak, lehet, hogy megbánod ezt az egészet.

2017. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Én sosem értettem, hogy egy felnőtt fèrfi mit keres egy gyerek mellett... Mit tud èlvezni benne? Amikor kèt felnőtt ember kapcsolatáról van szó, (mind a ketten 18 felett vannak) ekkora korkülönbsèggel azt még megtudom èrteni, de ez.. Ha a családtagom lennél én is furin néznék rád.. konkrétan kètszer olyan idős vagy mint a csaj, ha úgy vesszük majdnem az apja is lehetnél... De ha mindenképp együtt akartok maradni, én titkolnám ameddig 18 nem lesz, onnantól kicsit jobban elfogadható a dolog..
2017. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Mindig idősebb barátaim voltak, de vágod, hogy a lány még 4 év múlva is csak azon fog stresszelni, hogy sikerül-e az érettségi, és felveszik-e az egyetemre, ami további x év tanulás? Te meg 32 évesen gondolom fogsz ott tartani, hogy lesz valami egzisztenciád (lehet, most is van, passz), és készülsz majd a gyerekre, családra. Nem normális dolog ez, ne haragudj.
2017. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem beszélve arról, hogy most fog belépni az igazán tini korba, annak minden lázadásával, bulijával, piálásával együtt? Kell ez neked? Tényleg egy gyereket akarsz pesztrálni?
2017. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Ebből sose lesz normális kapcsolat, titkolózás ide vagy oda...

El fognak érte ítélni, sose mosod le magadról, hiába szakítotok.

2017. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Normalis.:)

Sehogyan se lesz. Eleve nem normalis a korkulonbseg meg. Te elvileg felnott vagy , o meg epphogy kijott a gyerekkorbol.

2017. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

ismertem itt egy férfit, 35+ volt, neki minden álma az volt hogy egy 14 évessel lehessen.

a legtöbb nő aki oda meg vissza volt ezért az emberért, mert olyan "jókat" írt a kérdések alá, azt mit sem tudtak a kis titkáról :)

sőt csak halkan jegyzem meg, hogy itt az oldalon kapásból ismerek még két olyan csávót aki 25-30 között van, és nekik is szintén régi vágyuk egy 14 évest becserkészni.

van pár ismerősöm akik 30 felett 15-17 éves csajjal vannak együtt, és nem igazán látom hogy bárki újjal mutogatna rájuk.

nem akarok védeni senkit, de a pedofília fogalmával illene tisztában lenni, a pedofilok a testileg és nemileg éretlen, cukorkával befolyásolható kiskorúakra hajtanak.

egy 14 éves ha tetszik ha nem, már testileg értett, és valamilyen szinten agyilag is mert képben van arról mi az a szexuális együttlét.

ne felejtsük el hogy anno a lányok már 14-15 évesen szültek, és hasonló korú férfiak voltak az apák mint a kérdező.

akkor ez társadalmilag teljesen elfogadott volt.

(mielőtt jönnének a megmondó emberek, én csak a tényeket írtam le, nem fogom senki pártját)

2017. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Beteg vagy, de tényleg. Ha valaki, akkor én elég jól tolerálom a nagy korkülönbséget, engem a barátnőm kapcsolata se sokkolt, sokakkal ellentétben, ahol a csávó 39, barátnőm pedig 22. De ezt azért sok. 14 év korkülönbség alapból nem, de így.... Egy 14 éves még csak kislány, iskolával és a barátnőivel kéne foglalkoznia és nem a fiukkal. Egyrészt. Másrészt neked felnőtt fejjel lehetne annyi eszed, h ne egy kislánnyal kezdj ki. Hova fajul a világ.. nekem is van egy 14 éves kishugom, de ha megtudnam h úgy alapból fiuzi, biztos kiakadnék, mert ezzel még bőven ráér, na de hogy egy 28 évessel??! A srác farkát levagnam és megetetném vele az fix. De a szüleim is.. Nagyon kíváncsi lennék arra pl, h ennek a kislánynak hol vannak a szülei és miért nem térítik észhez?!
2017. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Normális kapcsolat?!

Figyelj, ő egy kislány. Vagyis suli után leckét ír, este tízkor elzavarják aludni, és nyáriszünetben sem maradhat kint nyolc óránál tovább. Legnagyobb problémája, hogy puskázott matekon, de lebukott. Még évekig szóba sem jöhet, hogy te ott aludj vagy ő nálad. Mármint ha normális szülei vannak, és nevelik.


A másik verzió, hogy több faxt fogott, mint kilincset, veled is csak lázad a szülei ellen, és legjobban azt szereti benned, hogy vehetsz már cigit meg piát.


Szerinted ebből melyik normális 28 évesen!?

2017. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!