Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék normálisan hozzáállni a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
A barátnőm szórakozóhelyre akar menni, de persze nélkülem. Engem az alap csajos esték, amikor iszogatnak és elvannak, nem zavarnak. De maga a bulizás eléggé és én belülről felörlődök már előre, pedig nem is ma megy. Egyszerűen nem értem, hogy ha én szeretnék menni buliba, akkor nem hajlandó, most meg mennek a barátnőivel(állítólag) arra helyre, amit már fél éve mondogatom, hogy nézzünk meg együtt, de neki nincs kedve. Jogosan érzem magam rosszul, vagy felesleges ilyenen agyalnom?
2017. máj. 21. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Engem is idegesítene a dolog.
2017. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem úgy esne mintha engem szégyellne, velem nem akar ott mutatkozni de a barátnőivel igen.
2017. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan érzed rosszul magad. A barátnőd önző.
2017. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogyan kellene közölnöm vele, hogy nekem ez így nem jó.
2017. máj. 21. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

na most majd jön a lepontozás :)

a legtöbb mai csaj, köszönhetően a közösségi oldalaknak és a hatalmas befolyással rendelkező médiának, erős megfelelési kényszerben szenved.

ha egyedül megy, akkor nyugodtan flörtölhet, és teheti magát a kanok előtt.

ezzel megkapja a várva várt elismerést, növekszik az önbizalma, és lelkileg kielégülten tér majd haza.

tudom az ide válaszoló nők egyike sem, ez csak természetes, viszont az én tapasztalatom mást mutat.

sok csaj ismerősöm van, és képben vagyok arról mit csinálnak az ilyen buli helyeken.

persze nem szexre meg egyébre gondolok, hanem a napi elismerésre mikor mindenki rajta legelteti a szemét, és ez a nőknek nagyon tud imponálni :)

mindezt melletted nem teheti meg, szóval ez is lehet egy opció a sok közül amiért nélküled szívesebben megy el.

egyébként a megérzések általában nem csalnak, az adott emberről idővel kialakul egy kép, hogy milyen a személyisége.

szóval ha aggodalmad van, akkor az nyilván nem alaptalan.

2017. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én nem olyan vagyok a bulikban, hogy folyton a nyakán lógok és nem táncolhat senkivel. Neki is mindig vannak ott barátnői, nekem is vannak néha haverok, szóval nem lógok a nyakán és nem kötekedek másokkal, hogy miért néztek rá a barátnőmre, persze a buli nagy részét együtt töltjük el, de ha kedve van, mehet másokkal is táncolni és meg addig elvagyok.
2017. máj. 21. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!